Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hozzáállás ez egy apától?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy nagyjából soha nem foglakozik a gyerekkel. Tegnap este megint egymást marták, mert a gyermek mindent elkövetett, hogy foglalkozzon vele az apja, hiába. Éjszaka beteg lett, hányt a fiam. Reggel kértem a férjem, segítsen kihúzni a kanapét, hogy le tudjon feküdni a gyerek. Mondta, hogy jó, majd átfordult a másik oldalára. Kirángattam a kanapét, elrohantam a boltba. Hazaérek,a gyerek a wc előtt toporog, hogy hánynia kell, de az apja nem jön ki. Szóltam hogy a vödröt adja ki legalább. Még ő volt felháborodva, hogy wczni sem hagyjuk, amúgy is hányjon a mosdókagylóba, vagy a földre, majd feltakarítom. Majd közölte, hogy felejtsük dl, hogy bekapcsoljuk a tvt, gépet vagy telefont. Feküdjön csak simán a gyerek. Persze bekapcsolta a telefont, de ahogy hallotta, hogy valaki kocsival hazajött, gyorsan kikapcsolta, hogy nehogy az apja észrevegye és megint leordítsa.

Ja és reggel azt mondja, most jött ki a wcről a gyerek, minek megy megint. Nem a mit segítsen, hanem még ledorongolja. A kocsit kölcsönadta, mikor kérdeztem, hogy hol a kocsi, közölte, hogy nem kérte még vissza. Azt sem kérdezte, elvigyen e. Tehát a hulla beteg gyerekkel gyalogolhattunk az orvoshoz. És természetesen én leszek a hülye mert miért nem mondtam. De most ezt mondani kellene?


2020. jan. 13. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Te is pontosan tudod.

Miért nem lépsz?

2020. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ja, azt is hozzá tette, hogy neki fizikai fájdalmat okoz leülni kisautóval játszani. De nem játszik vele társast, xboxot, focit, semmit. Azt mondja szerezzen magának barátot, ne az apjával akarjon játszani.

Este mindig elzavarja egyedül aludni és azt várja el, hogy ne menjek be puszit adni vagy betakarni. És mindig ilyenkor meséli el a fiam, hogy mi az öröme, mi bántja, mire gondol.

Ja és még mielőtt azt írjátok, minek szültem ilyennek gyereket,a két kisebb tesójának mindent megcsinált, mindent megtett, mindenhová hordta. Azt is mondta, hogy akkor megunta és neki nincs kedve. Amihez meg nincs kedve, azt nem csinálja.

De a háztartásba se segít be, mert ez nem az ő dolga.

2020. jan. 13. 16:53
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem normális, de úgy kezdted, hogy soha nem foglalkozik vele; teszem hozzá veled sem. Minek vagytok együtt?
2020. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Velem akkor foglakozik, mikor érzi, hogy megint menni készülök. És mindig bedőlök neki. Ilyenkor pár hétig normális, aztán kimutatja a foga fehérjét.

Ja meg akkor, mikor szexet akar. De csodálkozik, hogy nincs kedvem hozzá. Ilyenkor pedig jön azzal, hogy félre kefélek.

2020. jan. 13. 16:56
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Javíthatatlan, menekülj, tonkre teszi az eleteteket.
2020. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj, hát így még jobb.

Te mit vársz ettől, ha évek óta ugyanez van?

Bár ki tudja, hány évesek a gyerekek...

Van meleg étele, takarítva van utána, böszme is lehet...csak egyszer kell ígérgetnie, és elvagy vele hónapokig...

2020. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tíz éves. Korábban elhitette velem, hogy semmire való vagyok, úgysem tudok egyedül elleni. És azóta, mióta beolvastam neki, kicsit visszavett az arcából.
2020. jan. 13. 17:09
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem hányt az ölébe a gyerek, mikor trónolt a wc-n?
2020. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet az kellett volna. Mert azt mondja, úgysem hány, csak büfög. Hosszú percekig öklendezett a wc fölött, meg epét hányt.
2020. jan. 13. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább tanult volna belőle :) Meg kell tanítani, ha nem tud viselkedni néha a nyers dolgok a hatásosak olyan embereknél, akik nem értenek.
2020. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!