Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miz szolnal ha kiderulne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miz szolnal ha kiderulne, hogy a ferjed egy honapban 2x max 3x elsziv egy fuves cigit?

Figyelt kérdés
Ugy ,hogy van egy kisgyereketek,es fiatalok vagytok. (20-30 ev)
2020. jan. 12. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak ennyit nyom, azzal semmi gond
2020. jan. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Megtudakolnám tőle, hogy engem miért hagyott ki a jóból? Mondjuk én is épp most szívtam, sour diesel sativat, de mi Kaliforniaban élünk, itt legális. 35N
2020. jan. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Elgondolkoznék azon, hogy mekkora szar lehetett eddig a kapcsolatunk, ha évek óta nem osztja meg velem a zsákmányát, pláne, hogy még gyerek is van, duplán jól jönne néha. Az irigy mindenit neki. Na meg azon, hogy miért kellett ennek "kiderülne", és miért nem tudtam eleve.
2020. jan. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez számomra drog, akárhogy is nézem. Sok mindent elárulna az értékrendszeréről. Téged is bolygat a dolog, hisz kiírtad... Hát, megváltoztatni úgysem tudod őt sajnos... Csak reménykedhetsz, hogy nem lesz súlyosabb, vagy nincs más titok is...
2020. jan. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát ên is kikészülnék, hogy engem kihagyva titokban csinálta.
2020. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Lecseszném, hogy nekem nem ad :/
2020. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Meglepődnék, hogy honnan tudott szerezni, mindig viccelődünk magunk között, hogy olyan bénák vagyunk, itt élünk Budapest belvárosában, elvileg minden sarkon mindenféle drogot árulnak, aztán mi ha akarunk se tudunk hozzájutni. Szóval ha ilyen nyíltan a szemembe hazudik, hogy alátámasztja a cikiségünket, akkor igenis megbántódnék. Egyébként meg a gyerek miatt nem örülnék neki, de gondolom nem az ő közelében csinálja, szóval közvetlenül kárt nem okoz neki ezzel. A füves cigi nálam ugyanaz a kategória, mint a sör, egy hónapban 2x-3x megiszik egy üveg sört még semmi baja nem lesz, sem alkoholista sem semmiféle függő, szóval ezen a tényen úgy önmagában nem borulnék ki, azon viszont igen, hogy ezt titkolta. Én nem kérnék belőle feltétlenül, szóval még azt se mondhatja, hogy elveszem előle a "jót", de attól még elítélni se ítélném el.
2020. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én halálosan megsértődnék, hogy nekem meg nem szól, így is alig lehet minőségit találni.
2020. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Engem nem zavar az ilyesmi.
2020. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem rosszul érintene, mert tudhatná, hogy rám is fér egy kis lazulás
2020. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!