Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti hányszor bújtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti hányszor bújtok össze egy héten/hónapban? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Igazából nem is az érdekel, hogy ki kezdeményez, hanem, hogy igazából hogy kerül sor az aktusra.

Azért gondolom sok év együttlét után már ti sem indultok be pusztán a párotok kinézetétől.

Mitől indultok be? Milyen helyzetekbe kerül sor az aktusra?

Sima vasárnapi reggel megszokottan vagy akár a konyhában a pulton?


(Elég kérdésben szereplő válaszra válaszolni)


Köszönöm előre is!


2015. okt. 11. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetente átlagban egyszer. Négy és fél éve vagyunk együtt. Én beindulok tőle még mindig, de a párom lusta még a szexhez is... 26/N
2015. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Szóval neked elég ha ránézel ahhoz, hogy beindulj?

Csak mert nálunk pl. már az érintésre se nagyon van szexuális vonzalom. Csókra se.. (Csak időnként) Esetleg a nemiszerv ingerlésével már igen. Nem tudom ez mennyire normális?!

De már sokkal nehezebben indítható be a motor...

2015. okt. 11. 18:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Hmm változó vannak hetek amikor3* is összejön de mostanában inkább havi2-3 nem azért mert nem kívánom csak a munka meg minden más lefáraszt mind 2- önöket. 11 éve vagyunk együtt.N
2015. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11éve vagyunk együtt. Házasok vagyunk. Sosem voltunk túlzottan szex orientáltak, de nyilván az első pár hónapban/évben még többször estünk egymásnak. Az utóbbi években változó a mennyiség. Nincs átlag. Van, hogy 2 hónap is kimarad, amit észre sem veszünk. Mindig én kezdeményezek. De nekem így jó! Nem is szeretném másképp. A mennyiséggel egyikünknek sincs semmi problémája, minden tökéletes. :) 30/nő
2015. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Magától a látványtól én sosem indultam be. A férjem viszont a mai napig..elég egy szoknya..vagy egy szexi hálóing. Nekem viszont érintés kell...de legfőképp HANGULAT, KEDV.
2015. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Havi 2-szer,7 éves házasok vagyunk.Még elég a férjemnek a látvány,nekem az érintés.
2015. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eleinte folyamatosan kívántam a párom, azért ez már alábbhagyott, kb heti 2 van, munka, rohanás mellett az egyik hétvégére esik, a másik meg valamelyik este. Én többet is bírnék, általában így is én kezdeményezek. Már a gondolattól is beindulok, szóval, könnyen ráveszem magam. Én szeretem a kényelmet, úgyhogy az ágyban. Bár kipróbáltunk más helyeket, de az nekem annyira nem volt kényelmes. nem élünk még régóta együtt, csak 1 év.
2015. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt,van,hogy egyik héten 3x vagyunk együtt(munka miatt 3 éjszakát van itthon hetente),aztán van olyan hét,hogy egyszer sem,vagy max 1x. Még elég a látvány az esetek 80 %-ában ,a többiben kell az érintés,legalábbis nekem,a férjemnek a látvány is elég .
2015. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt, általában hetente kétszer-háromszor.

Szoktam venni szexi fehérneműket, na az mindig meghozza a kívánt hatást. Egyébként sokszor az is elég, ha filmnézés közben összebújunk, és elkalandoznak a kezek....

2015. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy az évek folyamán egyre csökkenő tendenciát mutatnak az együttléteink száma.

Nekem egy picit kevés az ami most van kb. (heti 1).

Viszont ha kérdezem van-e bármi vágya amitől fellendíthetnénk a dolgot egy kicsit arra az a válasz, hogy sajnos semmit nem tud elképzelni amitől plusszba lázba jöhetne. A szexi fehérnemű nála nem játszik, meg igazából semmi...


Őszintén szólva azt érzem, hogy a szexet kívánjuk, csak nem feltétlen egymással. Félreértés ne essék mással sem! Nem konkrét személyjel egyszerűen csak a szexuális vágyunkat csillapítjuk egymással, nem pedig egymást kívánjuk meg. Sajnos beismerte, hogy ő is így van ezzel, és azt mondta nem tud elképzelni semmit amivel kívánatosabbnak látna. Pedig egyébként nem vagyok egy csúnyaság, de ez sajna nem tesz túl sok jót az önbizalmammal. Szóval a "dobjátok fel a dolgot" nekünk nem segít :( Mert nem tudjuk mivel feldobni. Szóval ötletem sincs mivel lehetne a helyzeten segíteni... Nem tudom van-e még valaki ebben a helyzetben...?


És még egyszer köszönöm a nyílt válaszokat! :)

2015. okt. 12. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!