Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti hányszor bújtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti hányszor bújtok össze egy héten/hónapban? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Igazából nem is az érdekel, hogy ki kezdeményez, hanem, hogy igazából hogy kerül sor az aktusra.

Azért gondolom sok év együttlét után már ti sem indultok be pusztán a párotok kinézetétől.

Mitől indultok be? Milyen helyzetekbe kerül sor az aktusra?

Sima vasárnapi reggel megszokottan vagy akár a konyhában a pulton?


(Elég kérdésben szereplő válaszra válaszolni)


Köszönöm előre is!


2015. okt. 11. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet... Nem egymást kívánjuk...inkább csak magát a szexet, az élvezetet. De szerintem ez az idő múlásával normális. Legalábbis én soha nem éreztem ezt problémának. Ha amúgy a kapcsolatban megvan a szövetség, a szeretet, a hűség, a meghittség, az őszinteség és minden ami fontos...akkor én ebben semmi problémát nem látok.
2015. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hetente 5-8 alkalom szokott lenni, fáradtságtól függően. 5,5 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok. Egymástól indulunk be. Nekem elég egy csók is, a férjemnek már az is ha magához ölel és elkezdi markolászni a hátsómat, vagy miközben masszíroz. Egyszerűen vonzódunk egymáshoz. Ez nem változott az évek alatt. Itthon szeretkezünk reggel, nap közben, este, éjszaka, a szobában az ágyban, a kanapén, a fürdőben a kádban, illetve a szabadban is megesett már többször is: strandon, parkban... Reggel és nap közben természetesen csak hétvégén, amikor nem dolgozunk.
2015. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Heti 2-3 alkalommal bújunk össze, de csak azért ennyiszer, mert van egy 1 éves babánk, aki kiveszi az erőnket, előtte sűrűbb volt.

Szülés után volt az, hogy hónapokig nem indultam be egykönnyen, de elmúlt, ahogy abbahagytam a szoptatást.

Mivel gyerek van a háznál, ezért kreatívnak kell lennünk, úgyhogy az ágy elég ritka helyszín. :D

2015. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Heti egy, max kettő hétvégén ha nem vagyunk fáradtak.


Én egész nap dolgozom, 5-6 ig, utána este 8 ig egyetem, nem nagyon fog a figura, mikor 9 fele fáradtan hazaérek :P


Nálunk általában a férjem kezdeményez, néha van szexi ruci, de ehhez is külön kedv kell. Néha rákészülünk a dologra, máskor csak úgy jön :)


25:)

2015. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!