Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem másképp viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem másképp viselkedik, Lehet valami a háátérben?

Figyelt kérdés

A változást a szexualitásból vezetem elő, hogy rövid legyek, a feleségem az aki aktívabban és sürbben rajta van a témán, ha úgy van minden nap vagy ha adódik napi 2x is. az utóbbi 2-3 hétben akárhogyan is próbálkozom, nem hajlandó kötélnek állni.

Mi a véleményetek, lehet valami a háttérben, vagy csak ilyen időszaka van neki?



2020. jan. 1. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé sanszos, hogy szeretője van. Főleg ha eddig nem voltak ilyen passzív időszakai.
2020. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mondott valami indokot? Az érzelmi eltávolodástól kezdve, stresszen át, fertőzésen keresztül, fogamzásgátló váltás is okozhatja.
2020. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
indokot nem mondott, fáradt, ennyi amit mondott. Fogamzásgátlót nem szed, gyereke nem lehet neki, de ez évek óta megvan már, nem mostani.
2020. jan. 1. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Fáradt? Úgy tudom, az a reklámszöveg, szóval kicsit nézz utána a dolgoknak.
2020. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
van valami ötletetek, hogyan nézzek utánna? mert ha rákérdezek valószínüleg nem fogja elmondani.
2020. jan. 1. 17:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerető
2020. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség. Miért ne lehetne fáradt, főleg így ünnepek idején. Robotnőd van, vagy tartasz külön házi személyzetet, aki mindent megcsinált az ünnepek alatt?
2020. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában én is jóval többször kívánom, mint a férjem. Én 1-2 naponta, ő kb hetente. De előfordult már egyszer-kétszer, hogy nekem 2-3 hétig nem volt kedvem. Nincs/nem volt szeretőm, csak valamiért nem kívántam a szexet, én magam se értettem.
2020. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy valaki fáradt, nekem is vannak halál napjaim, de az fura, hogy 2-3 hétig minden egyes nap az legyen... Nem tudom, mi lehet az oka. Nem történt vele valami, ami megviselte, nincs rossz kedve? Nekem a rosszkedv pl. teljesen elveszi a libidómat.
2020. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mikor kérdezem mi baja van általában a vásza az hogy semmi. miért nem beszélget a válasz az hogy amúgy sem egy bőbeszédü tipus, nincs mit mondania
2020. jan. 1. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!