Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A legjobb baratnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnőm nagyon furán viselkedik mióta férjes, szerintetek? Mit mondjak neki vagy mi a baja?

Figyelt kérdés
Szóval a bnőm(22) egy hónapja ferjhez ment. A ferje(24) nagyon rendes,imadja a baratnőmet,azt sem tudja hogy járjon a kedvèbe,ő a mindene,ezt mindenki előtt mutatja is. A baratnőmmek jobbat nem kívánhatnèk. Viszont ő..hát..megbolondult. Azt tudnotok kell hogy rendes lany,sőt mindig azt mondtam neki h túl rendes,de más fèrfiról fantaziàl,ill 2rol..csak úgy elkepzeli vele hogy flörtölnek vagy h is mondjam..mintha a fetfinak tetszene stb..ilyenekrol fantazial ahogy o mondja. Nem fekudne le veluk allitasa szerint. Almodozik..!sosem csalt meg senkit,visszahuzodo,sosem oltozik ugy h barmilye kilatszana,nem kelleti magat. Sosem volt ilyen,teljesen el vagyok halva rajta. Mi lett vele?

2016. szept. 23. 21:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A parjaval 24bol 24orat egyutt vannak szal nem csalja ez tuti. Irok peldat:az egyik ferfi munkatarsa kb 2evvel ezelott is a munkatarsa volt. Kb 38eves, a ferfi legyen Roland..szal Roland akkor is bokolgatott neki meg stb,a bnom mar azt is utalta ha a kozelebe volt. Mar meg rola fantazial. Na es a pelda,a jardan beszelgettem uncsimmal es lattam hogy a bnom magaba siet kifele a munkahelyrol...aztan lattam h Roland is ment az autojahoz,a bnom csak elment mellette es koszont aztan odajott hozzam de mint az kiderult direkt hamarabb jott mint a parja mert latta h Roland is megy màr. Na? Szerintetek megorult? Meg en sem birom ezt elhinni. Egyebkent jol kijon a ferjevel,mindent megad neki szoval nem ertem de szeretnek segiteni neki.
2016. szept. 23. 21:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bezárták a kalitkát. Jön a kísértés. Majd kinövi. Reméljük.
2016. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi. Szted h teritsem eszhez?
2016. szept. 23. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki fantáziál, ha nem lesz tetlegesség nem gáz, ne tegyünk úgy mintha sose lett volna olyan hogy ránézünk egy pasira és elképzelünk 1-2 jelenetet, a menüt meg lehet nézni csak rendelni nem szabad.
2016. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi. Igazad van,persze van olyan. Csakhogy o nem ugy van h ranez egy pasira es fantazial vmit. Ha nem egy ill 2 adott pasi akirol allandoan fantazial.
2016. szept. 23. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

első vagyok. khm. nekem is van 1 ilyen. De ennyi. Pedig volt, hogy invitált.. de a fantáziálásnál ki lehet rakni a STOP táblát.

Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni. A barátnőd jellemét igaziból nem tudod formálni nagyon, csak 1-1 megjegyzést tudsz tenni, hogy ugye most fogadtál hűséget xy-nak? és akkor ezt minden ilyennél, kicsit viccesen. Ennél többet nem tehetsz, de nem is kell rágörcsölni a témára, mondom, majd kinövi. Fiatal még. Ha meg nincs gerince, azon se tudsz változtatni, tehát ha meg esetleg megcsalja. Hallottam ilyet, egész fősuli alatt a lány: Így a vőlegényem, úgy a vőlegényem, nem ment bulikba, semmi, totál nagy love, diploma után esküvő, aztán a csajnak elment az esze, és megcsalt a férjét, el is váltak egy év házasság után, vagy annyi sem... Néha van ilyen.

2016. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jajjj :(

6eves korunktol kezdve joban vagyunk,szoval tenyleg szohoz sem jutnek ha megcsalna a ferjet,de ahogy urod h veled is volt ilyen igy azt mondom h lehet en aggodom tul :)

2016. szept. 23. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem aggódod túl. Meg fog történni, csak nem most. Fiatalon még "gerinces" mindenki. Idealista. Feketén-fehéren lát mindent. Ilyenkor nemigen fér bele a megcsalás. 35-40 felé, amikor már bölcsebb lesz, akkor ismeri fel, hogy hol rontotta el, és akkor fog elhajlani. (Ha akkor még a testi adottságai engedik ezt.)
2016. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ismerek olyat testközelből, aki akkor sem hajolt el. ;) Nem vagyunk egyformák. Az élet majd alakul, ahogy, nincs világvége, bárhogy is alakuljon. Most egy picit lehet kijön rajta az elkötelezettség, házasság "örökké tartó" súlya, de ahogy írta valaki, ez a kezdet után vagy lecsillapodik benne, vagy nem. Ezt neki kell megvívnia magában.
2016. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy álmodozik. Az sem, hogy 1-2 konkrét személyről. Lehet, hogy picit felfújod ezt az egészet.
2016. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!