Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A hormonok bekavarhatnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hormonok bekavarhatnak egy házzaságba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy érezheti egy 40+ nő, hogy minden jó pasi őt bámulja, és akar valamit tőle?

20 éve vagyok házas, de mostanában furcsa érzéseim vannak, olyanok mint azelőtt csak akkor voltak mikor a férjemmel megismerkedtem.

Ugy érzem, hogy a fiatalabb kollégák (25-30 évesek) megbámulnak, keresik a társaságomat, viccelődnek, flörtölnek velem, nekem pedig ez jól esik, ugyanakkor szégyellem is, hogy jól esik, hiszen szeretem a férjemet. Úgy érzem magam mint egy 22 éves kislány. Mitől lehet ez? Hormonok?


2019. dec. 30. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg jó régen lettél normálisan megrakva, azért vagy ráindulva még a fiadkorú kissrácokra is.

Plusz ott van ugye a klimax is, ami épp mostanában esedékes nálad.

Szerintem ne csinálj bohócot magadból! Ne hidd azt, hogy pont egy 40+-os nő kell mindenkinek nagy hirtelen a környezetdben, mert nem a környezeted változott nagy hirtelen, hanem TE MAGAD.

2019. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es, az első kijelentésedet cáfolnám. A férjem rendesen meg tud "rakni" még ennyi idő után is. Ezért nem értem a fura érzéseket. Nincs szexhiányom egyáltalán.
2019. dec. 30. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
40+ évesen ez sokkal inkább az öregedéstől való frusztráltság játéka, mint a hormonoké. 😂
2019. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Divat most a milf. Te pont bele esel, pláne ha van gyereked.

Egy rakás taknyos keresei nála 20-25 évvel idősebb nőket, hogy megdughassa 1x és elmondhassa, hogy volt milfje.

2019. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Itt olyan jó érzéssel rúgnak bele másokba. Érdemes ide írni tényleg.
2019. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Talán mert még mindig vonzó vagy,talán mert már nagyobbak a gyerekeid,és észreveszel már több mindent a hétköznapokban,talàn mert imponàl hogy megnéznek,talán mert a fiatalabb ismeresőid fantáziálnak hogy megraknának,vagy nem tudom..
2019. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
A 20-on eves korosztalynak nagyon bejonnek a korodbeli nok!!!!!!!!
2019. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem magam mint egy 22 éves kislány." Azt hiszem nálad valami más baj is van! Miota kislány egy 22 éves??? Böven felnött! Valami rossz szemüveg van rajtad!
2019. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, nézd meg akkor a mai 22 éveseket. Nem éppen felnőtt nők, maximum testileg.
2019. dec. 30. 14:17
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

40 éves leszek, és igen, észrevesznek a fiatalabb férfiak. Szó sincs öregedésről meg klimaxról, csak egyszerűen már nem ciki, ha egy fiatalabb srácnak egy idősebb nő tetszik.


A helyén kell kezelni a dolgot, akár élsz a lehetőségekkel, akár nem.

2019. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!