Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen külső jelei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső jelei vannak annak, hogy egy házasság rossz és a felek nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy egymásra néznek, vagy ahogy egymáshoz beszélnek, abból már sok minden látszik. Ha csak a külső jeleket vesszük. De lehet, hogy ezen mégsem látszik, mert megjátsszák magukat valamilyen érdektől vezérelve, tehát van, hogy semmi nem látszik kívülről.
2019. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmilyen. Ők figyelnek a legjobban, hogy kívülről nézve minden tökéletes legyen. Nyilvánosan egy hangos szó el nem hangzik.

Azt meg nem tudod, hogy hol mi van a négy fal között.

2019. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Na, erre érdemben tudok válaszolni, mert egy férjes asszonynak udvarolok. A férj-feleség nem nagyon néznek egymásra, nem beszélgetnek, mindenki a saját dolgával van elfoglalva. Nincsenek közös programok. A nők sokat panaszkodnak a férjükre, a férfiak inkább isznak, vagy csavarognak. ha nagyon rossz a házasság, akkor már veszekedés sincs, mert még az ingerültséget sem váltja ki a másik, kb mint ha egy vadidegen lenne.
2019. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy nem nagyon van közös téma, megbeszélni való a feleknek, vagy állandóan pankrációznak egymással. Nem nagyon beszélik át, hogy ki mit akar/tud/kell csinálnia a héten, nincsenek közös programok, ha van, akkor az is balhéval végződik. Ilyenek.
2019. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem látom őket egyszerre, a férjjel szoktam találkozni (unokatestvérem). Sokat veszekszenek, volt hogy unokatesóm inkább az anyukájánál aludt, minthogy hazamenjen. Ideges mostanában, inkább túlórázik hogy keveset legyen otthon. 1 éves a gyermekük, ebben ez a legszomorúbb.


FONTOS: Nem beleütni akarom az orrom, csak nekem nem mond semmit. Féltem őket.

2019. dec. 24. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, a tipikus forgatókönyv van náluk: a gyerek miatt fáradt az asszony és/vagy lecsökkent a libidója szülésznők/szoptatástól és/vagy előjön sok apró "szerintem így kellene nevelni" vita, beleszólnak a nagyszülők... stb... ezekért aztán nincs szex, amitől a rokonod úgy érzi, az asszony már nem szereti (pedig általában nem ezzel van "baj", hanem a kommunikációval), a gyerek kitúrta, és elmenekül, amitől aztán pláne nincs esélye annak, hogy részt vegyen a saját családja életében. Nem biztos persze, csak sokféle ismerősi példák alapján gyerekek "miatt" ettől szoktak megromlani a házasságok.
2019. dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlott szem hamar kiszúrja; az ego fontosabb a békességnél.
2019. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!