Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A közösségi oldalakon milyen...

A közösségi oldalakon milyen jelei lehetnek annak, hogy egy házasság megromlott?

Figyelt kérdés
Ti ismertek olyan párokat, akik a látszat szerint a legnagyobb boldogságban éltek, aztán mindenki nagy meglepetésére elváltak az útjaik? Ha igen, voltak facebookon (vagy akárhol máshol) arra utaló jelek, hogy valami már nincs rendben velük?

2017. jún. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell a férj/feleség? :D


Semmi jel nem utalhat erre, ismerősök tudhatnak infókat...

2017. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát... :D


Egyébként de, sztem lehetnek erre utaló jelek, én nem egy esetben találkoztam ilyennel, csak nem akarom leírni, hogy sztem mik ezek a jelek, mert kíváncsi vagyok, hogy ha válaszol még vki, ő mit/miket ír.

2017. jún. 6. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően sok közös kép van fent a párjával, sok családi kép gyerkőccel, ha 10 éve volt a házasság, de még mindig esküvői képek vannak fent. Aki bizonygat, hogy milyen nagy az idill, ott soha nincs. Nekem is régebben írogatott egy volt kollégám, ott is tele ilyen képekkel a nejével,közben félre akart dugni. Velem nem sikerült persze. 8 év múlva lett egy újabb gyerkőc, úgyhogy közben asszonyka is érezhette, hogy baj van. Barátnőm is járt így a külsős kollégájával, aki nyomult rá is, persze elhajtotta. Nagy boldog házasság előadva, ott még közben a babán is dolgoztak, lombik programra jártak, a férj meg megdugott akit tudott közben. Az asszony el sem hitte volna ha a saját szemével látja sem.
2017. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nekem épp az ellenkezője a "gyanús": amikor van fönt egy halom közös kép évekkel ezelőttről, az utána következő egy-két-három évből néhány, majd hirtelen semmi, immáron több éve. És ezt még egyéb jelek is kiegészítik.

De ezek után lehetséges, hogy az elsőnek van igaza, és tényleg az égvilágon semmiből sem lehet következtetni a megromlott házasságra. Hiszen az én észrevételemből kiindulva, a folyamatosan adagolt "minden happy"-fotók épp azt jelentenék, hogy tényleg minden happy.

2017. jún. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!