Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más felesége is fingik vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más felesége is fingik vacsora közben vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 21:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%
Mindketten szoktunk. Ha kell akkor kell, nem fogunk egymàs előtt feszengeni, meg wcre rohangàlni mint a mérgezett egér, se hasi görcsöt kapni. Nem akadunk ki ilyen hülyeségeken, max röhögünk egyet ha valamelyikünk ereszt egyet. De ez màr hàzassàg előtt is így volt. Sajnàlom a párodat, hogy szeretné elengedni magàt amellett akit szeret, te meg hisztériàzol mint egy kényes óvodàs.
2019. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%

14-es vagyok. Lehet vicces is lesz, de minden szó igaz, és nekem komoly problémákat okoz.

Hát úgy intézem, hogy ha együtt vagyunk napokig, akkor addig nem megyek nagy wc-re. Kerülöm az olyan ételeket amik felfújnak, vagy azt eredményezik hogy mennem kelljen wc-re. Amikor megyünk valahova, és pukizni kell nagyon, akkor figyelem a széljárást, és ha úgy fúj akkor kieresztem óvatosan. Ha még is kell, akkor indokot találok ki valamit, hogy haza tudják menni wc-re. Ha addig nem bírom, akkor valahova kultúrált helyre kénytelen vagyok menni, mert hosszú az út hazáig. Időnként szexnél is rossz, mert akkor van hogy érzek ingert, akkor meg inkább kézimunkázok vagy szájmunkázok, vagy úgy mozgok/tartom magam, ,,állítom be magam" hogy ne legyen semmi baj. Ha úgy adódik hogy nála maradok és ő dolgozni indul hajnalban, akkor elmegyek én, de ha ott van akkor nem... Alapvetően csendes pukizó vagyok, de borzalmasan büdös, ezért nem merek, de ha hangos akkor meg azért gáz. Ha elmegyek nagy wc-re az általában hangos, valamikor durván az, akkor hajlamos vagyok sokat is pukizni, és mindig félek hogy ettől ábrándulna ki belőlem ha meghallaná miket tudok alkotni.

Rettenetes érzés ezt így csinálni, de nem tudom ezt elengedni...

A párom az ilyen dolgokon meg hajlamos nevetni és ,,csúfolódni", úgyhogy inkább nem. Szokott kérni hogy menjek el nála wc-re de nem megy. Mondta hogy üljek csak rá a wc-re, a természet meg majd megoldja.

Egy két alkalommal volt rá példa hogy akkor K*kiltam amikor ő otthon volt, akkor is villámba mint aki csak pisilni volt, és nyomtam ezerrel a légfrissítőt. Hát had ne mondjam nem egy élmény ez az egész.

Koleszban is hasonló volt a helyzet anno, és akkor mentem ki ha már tényleg nem bírtam tovább, és akkor is inkább hajnalban vagy nagyon késő éjjel mikor már mindenki aludt.

2019. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
14. Te jó ég.. te inkàbb ne akarj pl együttélős kapcsolatot. Borzasztó egészségtelen lesz szàmodra így, hogy ennyire görcsölsz.
2019. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Miért ne akarhatnék? Ettől függetlenül még nekem is megvan az igényem mindenre ami egy normális kapcsolatba beletartozik, csak ez valahogy nem megy.
2019. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Bele fogsz betegedni. Erre céloztam. De mindegy.
2019. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
14. Ne legyen párkapcsolatod... komolyan! Aki egy szellentestől kiábrándul az nem is szeret. De ezt te beszéled be magadnak. Ezzel a súlyos szorongással menj pszichiáterhez. Fiatal vagy nagyon?
2019. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%
Soha egy kapcsolatomba sem csinaltam ilyet.. Férjnél vagyok, gyerekünk van, de ha wécére kell mennem a mai napig neki a halóban kell lennie.. Én úgy erzem hogy elvesztenem a nőiességemet ha elengedném magam előtte.. Oke vannak olyan parok akiknel ez mar nem téma.. De az hogy ráadásul kaja közben?? Az agyam eldobom..
2019. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%

27

Ez komoly? A férjed előtt soha nem szellentettél eddig? A gyerekeidnek azért szabad? Ettől nem veszíted el a nőiességedet, sajnálom ha igy erzed.

2019. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
31%

26, miért ne lehetne kapcsolatom soha?

Nem értek egyet a véleményeddel. Emiatt vonjak meg magamtól mindent? Nem hiszem hogy ezt kéne tennem. A görcsölés részében pedig igazad van, és járok pszichológushoz hogy a problémáim megoldódjanak.

2019. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nekem ez magánügyem, és a fürdőbe megyek elintézni. Az nem zavar, ha kihallatszik, ez a "mit gondol rólam" nem érdekel, hát maximum azt fogja gondolni, hogy van bélműködésem, ha ezen valaki meglepődik, annak gratulálok... de nem akarom, hogy büdös legyen a szobában, és egyébként sem higiénikus szerintem. Viccesnek meg nem vicces, hanem egy sima testi funkció, a tüsszentésen sem röhögünk, meg előveszünk zsebkendőt, nem csak úgy a vakvilágba szórjuk a cuccot. Ő ugyanígy van vele. Vacsora közben meg hát wtf. 36N
2019. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!