Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más felesége is fingik vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más felesége is fingik vacsora közben vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 21:15
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szerintem se evés közben jó az ilyet csinálni. Nem foltos a gatyám, de kösz a feltételezést.
2019. nov. 21. 21:32
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Természetes röpülnek a galambok, de nem vacsora közben.
2019. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
szokott, igazi nehézbombázó az asszony.
2019. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
22%
Hát én nem vagyok képes a párom előtt pukizni soha, de még nála nagy wc-re sem megyek el mert nem akarok ott... Nem 2 hónapja vagyunk együtt, de akkor sem, én inkább visszatartok mindent. Ennek hatására éjjeli eregető vagyok, és amikor mondja reggel vagy valamikor hogy miket nyomtam, hát ég a pofám... De hát mit csináljak, akkor már nem vagyok tudatomnál ha alszom.
2019. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
14! Ez komoly? Akkor mikor kakálsz? Ennyire nem tudod elengedni magad? Nem egészséges amit csinálsz!
2019. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
21%
nagyon nem egészséges amit csinálsz, hosszú távon beteg leszel majd. Annó az egyetemen volt két szobatársam, mint a kettőnek volt barátnője. De amikor a lányok is ott voltak, pl ültek az ágyon és nézték a tv-t, ezek a pasik akkorákat fingottak, hogy na. A párjuk meg: na de kicsim...kopp, kaptak egy picit a fejükre, de azonnal kaptak is mellé egy puszit. Ergó le sem tojták a lányok ha a pasijuk szellentett.
2019. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Véletlen kicsúszott? Elég gáz h itt el hordod a feleséged.
2019. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%
Mi ebből nem csinálunk problémát,ha kell, hát kell. Magunkat adjuk egymás előtt,engem nem zavar már az ilyesmi,max.röhögunk egyet. Nyilván nem túl guszta,de ha egyszer kétszer max előfordul,nem a világ vége.
2019. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szokott fingani,és nem zavar. :) Viccet csinálunk ilyenekbol...
2019. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
Kipufogó teszter.
2019. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!