Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen dolog, hogy folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog, hogy folyton a pénz körül forog minden?

Figyelt kérdés

A kérdés költői...

Férjem jóval többet keres, mint én, bár én jelenleg itthon vagyok a kisgyerekünkkel gyeden. Már a baba előtt is voltak problémák a házi munka miatt, férjem semmit sem csinál. Ha mégis évente egyszer neki áll mosogatni, akkor inkább abbahagyatom vele mert nem elég alapos, ételmaradékos a tányér, kávés marad a pohár. Porszívózni pl úgy csinálta, hogy megállt a nappali közepén, és onnan amit elért a porszívó, azt a részt felporszívózta, a lakás többi része meg érintetlen maradt. Na én ettől kiakadtam, de inkább úgy vagyok vele, hogy megcsinálom magam. Egyszerűen nem hajlandó alaposabb lenni, és oda tenni magát. Direkt szar munkát végez, mert tudja, hogy én úgyis megcsinálom, ő minek erőlködjön... Ez azóta van így amióta megismerkedtünk. Hat éve. Nem mondanám, hogy én hibáztam mert átvállaltam mindent, mert ha én nem csinálom meg, akkor úgy marad bármi házi munka, vagy fenyeget, hogy áthívja az anyját akkor takarítani.

Az elmúlt években, én terhességem alatt itthon voltam, emiatt is meg a gyed miatt is jóval kevesebb a bevételem. Ezzel nincs konfliktusunk, tehát megveszi ami kell, vagyis ad pénzt. Viszont ezzel a ténnyel takarózik : ő keres többet, és mivel jó színvonalon élünk, ezzel ő kiváltja a házi munkát, és ő szerinte amúgy is azért vagyok itthon, hogy gyereketneveljek plusz háztartás. Mondtam neki, hogy hamarosan én is vissza megyek dolgozni, akkor ki fog főzni /takarítani (nyilván én) de annyira idegesít, amikor a férjem erre azt mondja, hogy akkor keressek annyit amennyit ő, és akkor ő is házimunkázik. Szerintetek igaza van???


2019. okt. 14. 13:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha valaki alaposan takarít?
2019. okt. 16. 12:29
 22/33 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Ismered a közmondást: Jóból is megárt a sok.
2019. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
A helyzet annyit változott, hogy már a kisgyerekünkkel sem akar foglalkozni. Számítógépes játékon játszik... Függő lett. Minden nap kérem, könyörgöm neki, hogy játszon a picivel. Sz@rik rá, már erre is azt mondta : ő keresi a pénzt, én meg bajlódjak a gyerekkel. Ha nem tudja megnyugtatni a picit, vagy nem tudja lekötni, akkor ráfogja, hogy én ellene nevelem, ezért nincs el vele a kicsi... Ami nem igaz, hanem mert nem foglalkozik vele! Most tartok ott, hogy el akarok válni. Velem sem törődik, gyerekkel sem, háztartással sem. Csak magával, meg a pénzével. Egyszerűen beszélgetni sem lehet vele, mert agresszív lesz és bunkó, azt mondja, hogy utál haza jönni mert folyton magyarázok, de én csak a gyerek miatt teszem, mert jön a pici hozzá és szól az apjának, aki csak kummog mert épp játszik "nincs ideje" a kisgyerekre nézni, aki szegény csalódik...
2020. jan. 24. 00:14
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Apám ugyan ilyen volt anno és válás lett a vége. Anya sokkal boldogabb volt és nem érezte tehernek a hiányát, mert elötte is neki kellett mindent csinálnia. Nem vagyok válás párti, de szerintem is az kell. Szerintem ha bejelented neki rögtön leígéri a csillagokat is az égről, hogy akkor innentől változás lesz. Lehet megerőlteti magát egy kis ideig és utánna ugyan úgy leszar mindent.
2020. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy csak a pénze miatt mentél hozzá feleségül.
2020. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez miből jött le neked?
2020. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem számítana neki, már a gyerekvállalás előtt szakított volna vele. Igazából mindegy, mert a nők 90%-a így működik. Úgy repülnek a gazdag férfiakra, mint legyek a kakira. :)
2020. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Biztos többet keres? 😊😊

[link]

Ha fizetnének érte,mennyit kapnál a tanári fizetésed mellé?

2020. jan. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
El kell viselnetek egymást, ennyi. Ha szereted, akkor az se lenne baj, ha kékre-zöldre ver, vagy ha a szoba közepére szarik. Ez az alapja egy jó kapcsolatnak, hogy tüzön-vizen át.
2020. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szimplán te teremtetted a helyzetet, menjetek el párterápiára és változtassatok az életeteteken vagy válj el. Nincs más mód. Sorry.
2020. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!