Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet valaki annyira fáradt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki annyira fáradt, hogy több mint egy hónapig kibírja szex nélkül?

Figyelt kérdés

Az én gondolatom inkább az hogy van valakije. De nem tudom biztosan.

Akármivel próbálkozom mindig visszautasít mert ő fáradt. De hétvégeken nem dolgozik tehát akkor nem fárad el. Én egész nap a gyerek után szaladgálok, közben viszem a háztartást és otthonról dolgozom, meg fogzás van tehát sokat éjszakázom. Én is fáradt vagyok lehet hogy jobban mint ő mégsem utasítom vissza ha havonta talán 1x eszébe jutok. Először az volt a kifogás hogy későn alszik el a gyerek. Átalakítottam a napirendjét mostmar legtöbb esetben 9kor alszik. Tehát nem ez volt a valódi ok. Próbáltam vele beszélni erről de mindig csak annyi a magyarázat hogy fáradt. Na de ennyire?


2019. szept. 20. 23:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Padlón vagyok rúgj belém, köszönöm.
2019. szept. 22. 18:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2019. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11, ennek tényleg mi értelme van?


Kérdezö te meg válj el, költözz el, rakd ki.

Nincs itt mire várnod.

2019. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű akkor. Ilyesmi nincs véletlenül a telefonban, kamuzik az biztos!
2019. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon sajnálom, ezt elolvasni is rossz volt :(

Történt vmi azóta? Beszeltetek a ferjeddel?

2019. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tegnap elküldtem, mondtam hogy gondolkodnom kell. Elment az anyjához. Érdekes módon ma eljött a lányunkhoz és többet foglalkozott vele mint az eddigi egy év alatt összesen. De tudom hogy ez addig tartana amíg vissza nem fogadnám. De nem fogom. Olyan jó érzés, hogy végre nyugodt tudtam maradni a gyerekkel. Belőlem még egyszer nem fog hülyét csinálni.
2019. szept. 23. 19:10
 17/17 Savlekotő ***** válasza:
Elnézést a múltkoriért,tahó voltam. Kitartás,ha nyugodtabb vagy jobb is így,főleg a gyerek szempontjából,mint vergődni közösen,jobban megviselné őt is. Lehet csak azért jönne vissza h legyen a megszokott élete,de újra meg újra megcsalna mert aki egyszer megteszi megfogja máskor is főleg ha elnézik neki. Szóval jól teszed,ha nem hagyod magad megvezetni már, ne add fel,kitartás. És tényleg bocsánat a múltkori tahóságomért.
2019. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!