Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik a szex?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves lesz a babánk és mióta megszületett szinte semmi szex nincs. Max havonta 1x,de általában még ennyi se. Ha bepróbálkozom nagyon sokszor vissza utasít. Mindig a gyerekre fogja, hogy mert nem alszik el időben és mire elalszik ő fáradt. De ha időben alszik el akkor sincs semmi. Nagyon unom már. Annyira kivagyok már hogy megcsalni is képes lennék holott elítélem a megcsalást, de még arra sincs esélyem, itt a gyerek. Mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos én akartam a gyereket, nem, leginkább ő volt oda.

Ezen kívül elvagyunk, igazából olyan semleges kapcsolatban. De fiatal vagyok még, nem szeretném így leélni az életem. Szószerint már a falat kaparom.

Van olyan aki ez miatt elvált? Vagy az hülyeség lenne?


2019. júl. 22. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Most egy kissé összezavarodtam, hogy te a nő vagy a férfi vagy...

33/f

2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

A megcsalások és válások rettenetes nagy százaléka pont amiatt történik, mert anyuci a babucizás közben elfelejti, hogy nő.

Ez van. Ha nem hajlandó nőként és feleségként is viselkedni, nem csodálom, ha megakad najd a szemed egy olyan nőn, aki nő is.

2019. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A szavakból ítélve nő kérdezi ezt.
2019. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Na, egy éves a gyerek, lassan lehet nagymamára, barátnőre bízni, vagy beadni a bölcsibe.


Ideje visszarázódni az életbe.

2019. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

En vagyok a nő.

Értem én mire gondoltok, de így hogyan legyek nő? Próbáltam úgy öltözni meg minden hogy nőnek tekintsen de le se sz.rja. Próbáltam programokat csinálni kettesben de akkor is kb úgy néztük ki mint a haverok. Szóval nem erdeklem barmit teszek.

2019. júl. 22. 17:31
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Lehet o mar megcsal vkivel.
2019. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%

Neked nem a szex hiányzik, hanem a szeretkezés, az érzelmek és a többi dolog. Ezeket kell először feltámasztani, hogy ismét jó szex legyen köztetek. Ha ez nem sikeredik... Na akkor kell átgondolni a jövőtöket.


"Szószerint már a falat kaparom."


Sokan éveket, évtizedeket húznak le enélkül mégis kibírják. Egyedül lennél hogy bírnád...?

2019. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Szia, nekem másfél éves a picim, de sokáig úgy voltunk mi ti. Én hüvelyi úton szültem, férjem bent volt, és kérésem ellenére sem takartak le, a férjem látott ott mindent a szülés után mikor ment a baba után. Hónapokig nem volt szex, nagy nehezen rávezettem, hogy beszéljen róla, mert egészen addig erre a problémára én nem is gondoltam! Aztán egyszer csak elegem lett, kérdőre vontam, őszinte volt így már, elmondta, hogy onnan jött a babánk, ő oda nem tudja bedugni... Én megértettem, adtam időt neki. Azóta már orális élvezetekben is van részem, de tényleg hagyni kell, ha ő is látta, a saját tempójában feldolgozni. A férjem tudtam mire számítson ha bent lesz, mégis megrázta és nem jó emlék lett a szétnyílt szétvágott hüvelyem.

Kérdezd finoman, ha esetleg ez a lehetőség szóba jöhet.

2019. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Kisbabás anyuka, akinek nem elég a havi 1 szex. No comment.
2019. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7-es szerintem ez teljesen más. Amikor egyedül voltam olyan semleges volt a szex, nem is hiányzott se semmi. De amikor hozzá szoktál, hogy 3 éven keresztül minden nap van akkor azért hiányzik mikor megszűnik, és tudod hogy ott van lenne rá lehetőség de nem akarnak téged.

8-as ez teljesen érthető, de férjem nem volt ott szülésnél+császárom volt. Tehát ezt a lehetőséget kizárom. Kértem már hogy mondja el őszintén hogy mi a baj velem de azt mondja semmi...

2019. júl. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!