Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik a szex?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves lesz a babánk és mióta megszületett szinte semmi szex nincs. Max havonta 1x,de általában még ennyi se. Ha bepróbálkozom nagyon sokszor vissza utasít. Mindig a gyerekre fogja, hogy mert nem alszik el időben és mire elalszik ő fáradt. De ha időben alszik el akkor sincs semmi. Nagyon unom már. Annyira kivagyok már hogy megcsalni is képes lennék holott elítélem a megcsalást, de még arra sincs esélyem, itt a gyerek. Mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos én akartam a gyereket, nem, leginkább ő volt oda.

Ezen kívül elvagyunk, igazából olyan semleges kapcsolatban. De fiatal vagyok még, nem szeretném így leélni az életem. Szószerint már a falat kaparom.

Van olyan aki ez miatt elvált? Vagy az hülyeség lenne?


2019. júl. 22. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Beszéltetek már erről? Hogyhogy ő fogja a gyerekre a fáradtságot, nem te vagy vele otthon? Mármint, nem számonkérésből, csak ez nekem fura, hogy neked lenne energiád, neki meg nem, azért ez általában fordítva szokott kinézni... Egyébként nem véletlen, hogy a válások igen jelentős százaléka az első gyerek születését követő olyan 1-1,5 évben történik. Nem mindenki tud megbirkózni az új szereppel.

Viszont kommunikáció. Adj még egy kis időt neki, hátha ismét magára talál.

2019. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Ember A Földön válasza:
0%
Egyszerű a válasz: Maszturbálj! (magyarán verd ki)
2019. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es igen beszéltünk, ahogy az előző válaszomban is írtam. Én vagyok itthon a gyerekkel. Ő kb semmit nem csinál körülötte.
2019. júl. 22. 18:00
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt mondja, hogy "semmi", akkor olyan baja van, amit nem mer elmondani, vagy tudja, hogy szakítás lenne ha őszinte.

Két komoly probléma van.

1. Nem tudjátok megbeszélni, hogy mi a baj.

2. Nem foglalkozik a saját gyerekével.


Nem azt mondom, hogy váljatok el egyből. De ebből válás lesz, ha ezen az úton haladtok tovább.

Nagyon komoly intő jel, hogy se te, se a közös baba nem érdeklitek! Lehet, hogy ő már azt várja, hogy te hagyd el. Akkor nem ő lesz a szemét mások szemében, aki kiteszi a Zasszonyt a kicsivel.

Az is lehet, hogy már van valakije.

2019. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy ez egyértelműen válás felé tendál és ugyan lehet, hogy a "semmi" definíciója is, de lehet, hogy nem. Úgy legalább esélyetek lenne rá, hogy megoldjátok. Nem tudom előtte te voltál-e az, aki napi szinten akart szexelni, mert ez nőben azért sajnos ritka, de ha így volt, akkor esetleg emlékeztesd rá, hogy jó volna, ha egy kicsit eljönne az ideje a viszonzásnak, mert most neked lenne szükséged némi töltésre (szó szerint).

32/f

2019. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Lehet nem tetszik neki a tested szülés után,vagy már nem talál kívánatosnak.Amikor valaki azt mondja,hogy semmi nincs,ott azért van valami bajHa nincs semmi,akkor nem akarja rövidre zárni a dokgot egy szóval,hanem visszakérdez,magyarâzkodik,vígasztal stb.
2019. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani mással...

F36

2019. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyi, én pont emiatt (sem) szeretnék szülni, csak majd örekbefogadni egy csecsemőt, ha úgy döntök hogy gyereket vállalok.:) Amúgy sajnállak, lehet a férjednek már nem tetszel szülés után. Nem a te hibád, ez egyértelmű, de 1 év alatt, hogy nem tudtad belőle kiszedni a pontos idnokot? Ha az a baja hogy pl híztál, akkor már rég lefogyhattál volna ha mondja, hogy zavarja. Én a helyedben őszintén beszélnek vele, elmondanám neki az itt leírtakat, hogy ha nem változtat nagyon gyorsan, akkor már nem bírod sokáig és inkább szakítasz, minthogy megcsald.
2019. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Savlekotő ***** válasza:
Imádom az ő akarta jobban mesét,akarta ja,naná, aztán le se szarja,meg onnantól no szex,akarta a babát jobban persze most meg azt akarja h magadtól takarodjatok el.. ...
2019. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!