Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet valaki annyira fáradt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki annyira fáradt, hogy több mint egy hónapig kibírja szex nélkül?

Figyelt kérdés

Az én gondolatom inkább az hogy van valakije. De nem tudom biztosan.

Akármivel próbálkozom mindig visszautasít mert ő fáradt. De hétvégeken nem dolgozik tehát akkor nem fárad el. Én egész nap a gyerek után szaladgálok, közben viszem a háztartást és otthonról dolgozom, meg fogzás van tehát sokat éjszakázom. Én is fáradt vagyok lehet hogy jobban mint ő mégsem utasítom vissza ha havonta talán 1x eszébe jutok. Először az volt a kifogás hogy későn alszik el a gyerek. Átalakítottam a napirendjét mostmar legtöbb esetben 9kor alszik. Tehát nem ez volt a valódi ok. Próbáltam vele beszélni erről de mindig csak annyi a magyarázat hogy fáradt. Na de ennyire?


2019. szept. 20. 23:44
1 2
 1/17 Savlekotő ***** válasza:
15%
És miért nem kel fel néha apu a gyerekéhez,amúgy tuti máshol szexel.. Szexelj te is máshol,nyitott házasság problem solved..
2019. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem.Párom 4-óra alvással 12-órázás után is szexel.

Nyisd ki a szemed,ne támadd le csak láss....

2019. szept. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egy egészséges férfi tuti nem lehet annyira fáradt. A #2-es írta jól. Láss. Vagy megcsal, vagy impotens lett.
2019. szept. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Na igen, HA! egészséges...


Idősebb paliként elmondhatom, legelső amiben megmutatkozik, hogy valami gixer van a szervezetben, az a nemi élet....

És ez fáradtsággal együtt jár.

Sőt, bizonyos pszichoaktív szerek még olyan befolyással is vannak az agyra, hogy kifejezetten megutáltatják az emberrel....vagyis, nincs az a női láb sem, ami....

Érdekes dolgok ezek. :)

2019. szept. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baja, voltunk kivizsgáláson. Nem is foghatom az öregségre hisz 26 éves.

Nagyon rossz így élni, csak arra tudok gondolni hogy van valakije.

2019. szept. 21. 07:33
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen megértelek. Nálunk az elmúlt 8 hónapban két alkalom volt. Próbálok vele beszélni róla, mi a gond, azt mondja, nem kívánja. Állítja, hogy nincs senkije. Mi mást tehetnék, mint elhiszem, mert semmi más jel nem utal rá.


A férjed meg szedjen magnéziumot, hogy ne legyen olyan fáradt.

2019. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Diazepam ***** válasza:
83%
Nem tud már rád nőként tekinteni, csak az anyukát látja benned. Hogy ez kinek a hibája azt nektek kell tudni. Sajnos ez egy gyakori jelenség.
2019. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene ülni beszélgetni... Lehet van valakije, de az is lehet hogy kicsit depis időszakban van, vagy az is gyakori, hogy a gyerek után egy anyát lát benned és nem kíván nőként. Persze férfi gondok is lehetnek, merevedési zavar vagy hasonló.
2019. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyire még nem voltam fáradt, igaz még csak 60 vagyok.

És gyerek is van bőven, szóval az sem távolított el

Szerintem lelépne már, csak ahhoz is tutyimutyi.


A gyerekkel se foglalkozik, ugye?

2019. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem kellett sokat várni... Ma kiderült hogy pályázik valakire. Minden szándék nélkül felnyitottam a telefonját mert facezni akartam (az enyém nem volt nálam), csak véletlenül a mellette lévő üzenetek alkalmazásra mentem. Ott pedig valami rövid számra (gondolom valami szexpartner kereső oldal) küldött valami sablonüzenetet hogy környéken lévő szexpartnereket keres. Persze még most is hülyének néz és azt mondta valami hülyeség azt se tudja mi az...

Remegek az idegtől azt sem tudom mit csináljak :(

2019. szept. 22. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!