Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sikerülhet még az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet még az életem, vagy igy kell belepusztulnom a boldogtalansgba, a szeretet hiányába, a lehuzásba, és még csak megsem védhetem magamat?

Figyelt kérdés

Elek egy 3.-k világban egy eldugott kis városban,ahonnan már menekülnék,csak nem tudok hova.

A fél életemet itt éltem le, itt neveltem fel a gyerekeimet, és innen indultak utnak egy másik országba.

Nagyon nehezen viseltem,viselem a hiányukat, de az vigaszztalt,hogy legalább innen elmentek.Egyedül maradtam igaz,hogy házasságban élek, de mégis magányos vagyok.Nem is szaporitanám tovább a szót,csak annyit kérek tõletek valami jó szót irjatok.Valami kedvességet,amit nem nagyon kapok amióta itt élek.

Nagyon sokat tettem azért,hogy a férjem családjával jók legyenek a viszonyok, de a sok jóért csak a lehuzást a megalázást kaptam, fõleg a f&érjemtõl.


2019. aug. 25. 12:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem Dubai.

Igen jó a sejtésed.

2019. aug. 25. 14:31
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Irán.

Ajánlott irodalom: Lányom nélkül soha

2019. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú a mindenit.Te aztán nyakig benne ülsz a kulimázba.Külső segitség nélkül nem tudsz szabadulni.Őszintén sajnállak.
2019. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyar állampolgárságod van, a magyar rendőrség segíthet.

Írjál ide is:

nane.hu

2019. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
Így jár aki külföldihez megy hozzá
2019. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 17:47-es, így jár, aki hithű muzulmánhoz megy hozzá. Nagy különbség.
2019. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Attol még a hülyeség az hülyeség marad
2019. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mit is írhatnék amitől jól éreznéd magad. 😊 Remélem lesz valami az életedbe ami majd felemel, megerősít és ami majd visszaadja a szívedbe a szeretetet.Általa újra élhess! 😊
2019. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!