Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sikerülhet még az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet még az életem, vagy igy kell belepusztulnom a boldogtalansgba, a szeretet hiányába, a lehuzásba, és még csak megsem védhetem magamat?

Figyelt kérdés

Elek egy 3.-k világban egy eldugott kis városban,ahonnan már menekülnék,csak nem tudok hova.

A fél életemet itt éltem le, itt neveltem fel a gyerekeimet, és innen indultak utnak egy másik országba.

Nagyon nehezen viseltem,viselem a hiányukat, de az vigaszztalt,hogy legalább innen elmentek.Egyedül maradtam igaz,hogy házasságban élek, de mégis magányos vagyok.Nem is szaporitanám tovább a szót,csak annyit kérek tõletek valami jó szót irjatok.Valami kedvességet,amit nem nagyon kapok amióta itt élek.

Nagyon sokat tettem azért,hogy a férjem családjával jók legyenek a viszonyok, de a sok jóért csak a lehuzást a megalázást kaptam, fõleg a f&érjemtõl.


2019. aug. 25. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem világos, miért nem tudsz elmenni onnan.

A gyerekeid is elmentek, kérdezd meg őket hogyan csinálták és csináld utánuk!

2019. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok elmenni,mert itt lett felépitve az otthonunk.Ha elmennék akkor teljesen üres kézzel,mert a férjem bosszuból sem fizetne nekem semmit sem.Dolgozni meg nem hagyott.Anyagilag függök töle.Bejelntés nelkül dolgoztam,dolgozok mellette.Tehát még nyugdijra sem szÏmithatok.
2019. aug. 25. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:

tudom hogy ez nem vigasztal, de más is van így sajnos. magányosan, elhanyagolva kapcsolatban, házasságban. mindig újra lehet kezdeni, csak nagyon nagy erő és elszántság kell hozzá. nekem nincs sajna, most még. én otthon csak közönyt, lenézést, gúnyos alázást kapok, pedig mindent elkövettem a családomért, káros szenvedélyem nincs. szex nincs, legalábbis velem nincs. nekem még kicsik a gyerekek és mindent itt kéne hagynom pedig minden az én pénzemből van. csak a gyerekeim miatt nem megyek el és tűrök tovább. hát ilyen is van.

egy férj. vagy mi.

2019. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2: De hát ezt meg tudod változtatni bármikor.

A gyerekeid otthona is ott lett felépítve, mégis el tudtak menni. Csak ezt tudom ismételni.

Tehát még így, nulláról is lehetséges.

A vagyon fele pedig jár neked, elveszik tőle, ha a feje tetejére is áll.

2019. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És van elképzelésed, hova szeretnél menni?

Örökölni fogsz ingatlant? Élnek a szüleid, rokonaid?

2019. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem nem élnek a szüleim, rokonokra sem számithatok.A férjem befolyásos ember, semmit sem tehetnék ellene.A törvény itt nem ugy müködik mint otthon.A gyerkeim sem igazán mernek segiteni, mert lehet még azokon is bosszut állna.Hogy hova mennék,hát csakis a hazámba vágynék vissza, és közelebb lennék a gyerekeimhez is.
2019. aug. 25. 13:40
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Tehát akkor hol élsz és hova mennél?
2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem örököltél a szüleidtől?
2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Valami arab országban élsz, ami nem dubaj?

33/f

2019. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

13:22 én is a gyerekeim miatt tettem mindent amit tettem.Csak az idõ elszállt a fejem felett.


Most mit csinált a férjem.Meglátta,hogy itt irogatok és gyorsan lefotózta, mert neki joga van ahhoz,hogy én mit irogatok az interneten.Minden barátot elüzõtt mellõlem,senkivel szinte nem beszélhetek.Neki mindent szabad és nekem semmit sem.Mindig azzal zsarol és fenyeget, mint most is,hogy engem orvoshoz(pszichiáterhez):) kell vinni és meg akar gyógyitani.Csak sajnos az a baj vele van a probléma és nem velem.

2019. aug. 25. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!