Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő, aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki sosem ment férjhez és nemis akar?

Figyelt kérdés
Miért? Úgy érzed, jól döntöttél?

2019. aug. 20. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
22 vagyok, még senki nem akart feleségül venni, ha ez számít. A jövőben sem ragaszkodom a házassághoz, a mai párkapcsolatok nem a véglegességről szólnak, hiába áltatjuk magunkat azzal, hogy majd mi leszünk az az egy, akik örökké együtt maradnak.
2019. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Sosem voltam házas, Semmi értelmét nem látom, számomra ez egy papír, ami sokba kerül, és mégtöbbe, ha válni akarok.


A szerelmem és szeretetem nem egy papírtól függ.

Életemben 1x mentem volna férjhez, de az illető elhagyott, mert anyagailag nem állt úgy, hogy közös jöbvőt biztosítson. Az ő válasza volt ez, Ő döntött így, nem én.

Azért mentem volna hozzá, mert neki ez fontos lett volna.


Sosem fogok házasodni.

2019. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

A 2. férjemet nyüstölöm.


Sosem akartam férjhez menni, mindig a férfiak erősködtek, hogy legyen esküvő.


Talpraesettebbnek kellett volna lennem - annak ellenére, hogy jó a házasságom.

2019. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Van egy negyven feletti nőismerősöm, neki bomba alakja van-homokóra, de nyurga, szép hosszú lábakkal, nyakkal, nőként mindig vágytam ilyen alakra, jó a dumája és szép, viszont elvan magának. Párkapcsolata, senkije sincsen.

Állítólag valaki nagyon-nagyon átverte, ő meg nem akart többé csalódni (vagy ez csak kifogás). Nem tudom.

Amúgy az ismerőseim 90% elvált mielőtt betöltötte a negyvenet.

2019. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem már többen is elvettek volna, én még nem akartam. 23 vagyok és egyre inkább úgy érzem, hogy nincs szükségem mások hülyeségeit tolerálni :D Inkább élem az életem, és max szexelgetek férfiakkal, de egy párkapcsolat annyi nyűggel jár, és sokkal kevesebb boldog pillanattal(legyen bármennyire is jó).


#4 na pont ezért nem látom értelmét. A legtöbb házasság már 1-2 év után sem a szerelemről szól, csak anyagiak és a gyerekek miatt vannak együtt.

2019. aug. 20. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
36 vagyok, eszem ágában sincs férjhez menni soha.
2019. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok,de nem latom sok ertelmet annak hog legyen parkapcsolatom vagy ferjhez menjek.Vannak celjaim es azokat mindrnhogyan meg akarom valositani.
2019. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, nem szeretnék megházasodni. A barátom sem akar. Gyereket sem szeretnénk. Természetesen nem tudom, hogy mondjuk 40 év múlva ezt megbánom-e, de jelenleg úgy érzem, nincs ezekre szükségem, felesleges dolgok.
2019. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Kapcsolatra, de többnyire még csak szexre sem kellek, nemhogy feleségnek :D


Viszont házasság vagy csak sima együttélés nem kellene nekem sem. "Megfulladnék" tőle, benne. Számomra talán a mingliség lehetne ideális, az még nem túl sok, de nem is csak szexkapcsolat.

2019. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha annyira nem érdekelne a téma, eszedbe sem jutna a dolog, nemhogy kérdéseket írnál ki róla. Nem tudom, milyen önigazolást keresel ezzel...

Azok a férfiak, akik ÁLLÍTÓLAG elvettek volna téged (haha), biztos csak a bugyidba akartak kerülni. Mondjuk így, hogy sokan ürítőedénynek használnak téged, szerintem még a kamu ajánlatokat sincs értelme eljátszani nálad.

2019. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!