Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a férjem tette nagy csalódást okozott? Vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés
Tegnap kocsival mentünk haza,a férjem,s fiam és én. Az út közepén feküdt egy ember, elesett biciklivel,a lábát fogta, biztos megütötte. Nem tudott felállni, bár lehet, részeg is volt. És ahelyett, hogy megállt volna segíteni, elhajtott, hogy nem húzgál egy részeget, így járt, minek iszik. És hiába kértem, nem állt meg, hogy segítsünk neki. Hazaértünk, én visszamentem de addigra már valaki hívta a mentőt. Kérdeztem tőle, mi lesz ha egyszer én, vagy a gyermeke járunk így és senki nem segít. Csak meghúzta a vállát, hogy akkor így jártunk. És miért ezt tanítja a gyereknek? A fiam is visszajött velem, hál istennek, még van benne némi segítőkészség, nem olyan mint az apja. Nekem ez nem fér bele. Nem tudok ilyenek miatt nevetgélni vele, meg jó képet vágni.
2019. aug. 18. 09:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam valakit az út mellett feküdni, nem álltam meg mert késésben voltam egy vizsgáról, meg gondoltam, hogy részeg.

2 óra múlva vezettem visszafelé, meg mindig ott volt és akkor elkezdtem gyanakodni. Kiderült, hogy cukorbeteg volt, leesett a vercukorszintje és eszméletét vesztette. Plusz meg ki is rabolták, amig ott feküdt. Senki nem állt meg a 2 óra alatt.

2019. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2019. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fújod fel. Eleve az, hogy kéred, hogy álljon meg, és ő ezt megtagadja. Legközelebb bezár a házba???

Megbocsáthatod neki persze, tedd is meg, de azért ne felejtsd el, ez is a jelleméhez tartozik. Sőt, a fiaddal is beszélgess el a dologról, vajon mi okozta, hogy az apja így reagált.

Egyébként autóban ülve hogy lehetne a egy földön fekvő emberről megállapítani, hogy részeg vagy nem? Ezer és egy ok miatt bukhatott a biciklivel.

Mellékesen a segítségnyújtás elmulasztása bűncselekmény...

Ha árokba hajtott vagy felborult autót látsz, köteles vagy meggyőződni róla, hogy nincs-e szükség mentőre, elsősegély nyújtására, stb. A kerékpáros pedig pont olyan résztvevője a közlekedésnek, mint a busz vagy a személyautó.

2019. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!