Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a férjem tette nagy csalódást okozott? Vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés
Tegnap kocsival mentünk haza,a férjem,s fiam és én. Az út közepén feküdt egy ember, elesett biciklivel,a lábát fogta, biztos megütötte. Nem tudott felállni, bár lehet, részeg is volt. És ahelyett, hogy megállt volna segíteni, elhajtott, hogy nem húzgál egy részeget, így járt, minek iszik. És hiába kértem, nem állt meg, hogy segítsünk neki. Hazaértünk, én visszamentem de addigra már valaki hívta a mentőt. Kérdeztem tőle, mi lesz ha egyszer én, vagy a gyermeke járunk így és senki nem segít. Csak meghúzta a vállát, hogy akkor így jártunk. És miért ezt tanítja a gyereknek? A fiam is visszajött velem, hál istennek, még van benne némi segítőkészség, nem olyan mint az apja. Nekem ez nem fér bele. Nem tudok ilyenek miatt nevetgélni vele, meg jó képet vágni.
2019. aug. 18. 09:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

"Csak meghúzta a vállát, hogy akkor így jártunk."

Engem ez a rész ütött igazán szíven. Hogy lehet ilyet mondani csak azért, hogy ő nyerje meg a vitátokat? Mindig neki kell győznie, igaz?

2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%

És ilyenek miatt halnak meg emberek, mert rosszul vannak, és azt hiszik, hogy alkoholisták.

Te választottad a kedves férjed, légy vele boldog.

Kívánom neki, hogy essen össze az út közepén és ott tapossák el.

2019. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Én sem állok meg ilyen helyzetben, éppen a gyerekek miatt. Inkább mutatok rossz példát, mint hogy a testi épségünket kockáztassam. Én félek ezektől az emberektől, láttam már agresszív alkoholistát, aki a saját fiát verte félholtra, úgy, hogy ott voltam náluk (osztálytárs, azért kapott, mert nem ette meg az ebédet, amit mindig is utált. Nem morgott, nem csinált semmit, csak megkérdezte az anyját, h ehet-e inkább egy szelet kenyeret.) 4 kislányom van, nincs az a pénz, amiért kitenném őket ennek.
2019. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Na meg a másik, hogy az alkoholistán látszik. Elmegyek az utcán egy tömegben rögtön látom ki a csöves, ki az alkesz, ki a dohányzó nagykorúnak látszani akaró kiskorú. Szóval ezek látványos dolgok.


Magyarországon egyre több az alkoholista. Nem csoda, hogy a normális embereknek elegük van belőle.


Nyilván egy autóbalesetnél vagy ha ápolt külsejű, esetleg idős, gyerek van rosszul, akkor megállnék, de alkesznek kétszer is meggondolnám.

2019. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Egy mentőt azért ki lehetett volna hívni. Nem muszáj tutujgatni, de addig ott lehetett volna maradni, amíg kiérnek.
2019. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Én megálltam volna, alkesz vagy sem. Egy süni vagy egy kobor kutya miatt is megàllok, de ez én vagyok
2019. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Süni és kutya, macska miatt én is. Ők ártatlanok.

Az alkoholista nem az

2019. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen mentalitás miatt tartunk ott ahol.

Ppntek este 10kor sikerült elszabadulnom az asztalomtól, csinosan bár kicsit bulizósabb ruhában voltam(még pont nem sérti a dress codet a munkahelyemen).

Vényköteles baromira erős gyógyszereket kell szednem, amiből van a táskámban és a munkahelyemen. Pontosabban kifogyott. Én gondom, hogy nem ellenőriztem, aláírom.

Viszont a né már részeg ribitől mindent kaptam, csak segítséget nem. Egy hajléktalan hívta hozzám a mentőt erről ennyit

2019. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én máig szényenlem, amikor kamasz koromban hazatámogattam egy dülöngélő öreget, és végig dumáltam, hogy ne igyon annyira!


Otthon derült ki, hogy súlyos cukorbeteg.

2019. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%

Mi ezt tettük volna a férjemmel: mivel gyerek is van a kocsiban, zárak lenyom, megállunk mellette, megnéz, lélegzik-e, hogy néz ki, nem szállunk ki, kilométer kő megnéz, mentő kihív, messzebb félreállunk, esetleg elmegyünk. Idióta világot élünk és ha kirángat a kocsiból, lelő, elviszi a gyereket? Ez nem hipohondria, beteg egy világ van!! Ha már mentőt hívsz mindent megtettél!

Abban igazad van, hogy nem egy vállrándítás az egész, én is csalódtam volna.

2019. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!