Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a férjem tette nagy csalódást okozott? Vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés
Tegnap kocsival mentünk haza,a férjem,s fiam és én. Az út közepén feküdt egy ember, elesett biciklivel,a lábát fogta, biztos megütötte. Nem tudott felállni, bár lehet, részeg is volt. És ahelyett, hogy megállt volna segíteni, elhajtott, hogy nem húzgál egy részeget, így járt, minek iszik. És hiába kértem, nem állt meg, hogy segítsünk neki. Hazaértünk, én visszamentem de addigra már valaki hívta a mentőt. Kérdeztem tőle, mi lesz ha egyszer én, vagy a gyermeke járunk így és senki nem segít. Csak meghúzta a vállát, hogy akkor így jártunk. És miért ezt tanítja a gyereknek? A fiam is visszajött velem, hál istennek, még van benne némi segítőkészség, nem olyan mint az apja. Nekem ez nem fér bele. Nem tudok ilyenek miatt nevetgélni vele, meg jó képet vágni.
2019. aug. 18. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Alkesz faterom van. Jól tette, hogy otthagyta. Ha nem ismersz alkoholistát, akkor nem értheted a problémát.
2019. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt igazad van, másrészt akár csapda is lehetett volna. Sajnos lassan eljut a világ egy olyan szintre, hogy nem fogsz tudni megállni mindenkinek.


Indiában pl. már ez van:


[link]

2019. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az ő apja is alkesz volt, lehet ez volt az oka. Csak hát otthagyni az út közepén. Mi van, ha elüti egy autó?
2019. aug. 18. 09:29
 4/23 A kérdező kommentje:
Meg akkor tényleg ha történik velem az utcán valami, senki nem segítene? Ez elszomorító.
2019. aug. 18. 09:30
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét oldalt meg tudom érteni. Én megálltam volna, de én is gyűlölöm a részeg embert. A másik oldalam azt mondja ott egye meg a fene.
2019. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze. De mi van, ha nem részeg, hanem bármi más miatt esett el.
2019. aug. 18. 09:34
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Én sem álltam volna meg. Az én apám is alkoholista. Mikor ráhívtuk anno a mentőt, mert rohamot kapott, még minket vert meg, merthogy a kórházban nem adtak neki inni. Szóval felőlem aztán ott maradhat az út szélén.
2019. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen ám, de mi van akkor ha a sok részeg miatt mindenkit egy kalap alá vesznek, és egy egészséges ember összesik a forgalmas utcan fényes nappal mert beteg, és mindenki elmegy mellette mert azt hiszik részeg, és kozben segitsegre lenne szüksége? Nem mindenki részeg aki elesik és ájultan fekszik.
2019. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Én sem álltam meg, pont tegnap. Mentem a fiammal a szüleimhez biciklivel. A szüleimnek van egy kis boltja. Előtte pár m rel egy ember bele volt épülve a kerítésbe. 1 terhesen én rángassak egy embert azért mert nem tudja hol van a határ? Majd anyuékhoz beérve közölte velem, hogy jah igen. Most takarít utána, mert röhögve behugyozott a bolt közepére közölte hogy hoppá.

Szíved joga eldönteni, hogy kinek mikor hol segítesz. De szerintem azért mert van aki azt mondja nem köszi nem kellene ennyire elítélni

2019. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy ismerősöm, ő rosszul lett, ráadásul a bőre barnább is, szóval az utcán elkönyvelték részeg cigánynak. Van ilyen. De Valószínűtlen hogy egy egészséges biciklista az út közepén fekszik. Sajnos sokan jutottak már el olyan szintre, hogy a saját problémáikat mások nyakába próbálják rakni. Ennyi erővel adhatnánk pénz minden koldusnak, mert ha nem adunk, akkor a három beteg gyereke éhen hal otthon. Mert ha nem tesszük, szívtelenek vagyunk. Még ha meg is álltatok volna, az a biciklista lehet hogy holnap is ott fog feküdni az út közepén meg holnap után is. esetleg másik úton. Persze az is lehet hogy valaki tényleg elütötte, mert kiakadt azon, hogy odahugyozott a bolt közepére.
2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!