Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki, hogy 23 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 23 évesen nem vagyok még férjnél?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Megspórolsz egy válást.
2019. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50 éve még ciki volt, de ma már a házasságra lépő nők átlagéletkora olyan 28 év körül van, úgyhogy nem vagy lemaradva semmiről, tolódik ki az egész. Persze kivételek vannak, akik fiatalon házasodnak, de arra nincs garancia, hogy sokáig együtt is lesznek.
2019. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám 31 évesen ment férjhez kicsi faluban. Nem ciki. Az ciki, ha valaki ilyen gondol...
2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Ne akarj megházasodni mert hülyeség és megbánod majd
2019. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki:) Honnan szedted ezt??? A nők nagy része 30 körül hàzasodik. Én pl 25 voltam mikor férjhez mentem. Nem éreztem cikinek hogy addig nem voltam hàzas. Egyik ismerősöm 33 évesen ment férjhez most màjusban. Több baràtnőm még szingli 33-35 évesen is, buliznak, kalandoznak. A nővérem 37, sose volt hàzas, nem is akar férjhez menni.

Vannak akik csak összeköltöznek a pasijukkal de soha nem hàzasodnak . Vagy mert a pàrjuk nem hajlandó elvenni őket vagy mert nem is akarnak.

2019. aug. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
79%

Szia,


Nem ciki. Sajnos a mai világban a házasságok több mint fele válással végződik. Én azt gondolom egyébként, hogy ennek oka az alkalmazkodás hiánya, a hatalmas igények kialakulása és az hogy a párok keveset hajlandóak áldozni egymásra.

Jómagam 27 éve vagyok házas, egy felnőtt és egy tinédzser fiam van.

Az tény, hogy minél korábban házasodsz annál kevesebb rossz szokásos alakul ki, jobban megtanulsz alkalmazkodni, több közös pontod alakul ki a társaddal. Biológiai szempontból előnyös 30 èv alatt összehozni az első gyermeked.


Üdv. Péter

2019. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem tudom te hol élsz, de manapság ha a tíz 23 éves nő közül egy férjnél van akkor sokat mondtam. Bár a rengeteg támogatás miatt ez az arány hamarosan megnő...
2019. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lionsen válasza:
100%
Nem ciki! Egyáltalán! Sőt, követendő példa lehetnél mert minél érettebb valaki fejben, annál inkább tisztában van a döntéseivel. Ha mindenki így tenne, sokkal kevesebbek lennének a tini szerelem utáni válások és a korodbeli rossz házasságok, eldobott gyerekek... Légy büszke a a 23 éves függetlenségedre!
2019. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Ha srác vagy akkor nem ciki egyáltalán,( ezt jobb tisztázni a mai világban,) ha csajszi, akkor még ráérsz ezen gondolkodni, mindenki saját maga dönti el mikor mit szeretne.
2019. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A kérdésed a ciki, biztos nem tízenéves vagy?
2019. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!