Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha egy nő 30 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy nő 30 évesen még nincs férjnél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban??? nem. Viszont ha még sosem volt komoly apcsolata akkor lehet van vmi bibi.
2013. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem elvárás.
2013. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ilyen ismerősöm és ők mindig azon izgulnak ,hogy itt az ideje a gyereknek meg stb

De inkább legyél mondjuk 35 évesen férjnél örökre mint válj el 6szor

2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki.
2013. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem az, de lassan azért fogj egy férfit!!:)
2013. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! A mai világban mikor mindenkit csalódás ér csalódás hátán nem lehet megfelelő társat találni idejében,én 37éves vagyok és még mindig nem akadtam rá az igazi nagy szerelemre!Nem azért mert nem keresem,egyszerűen csak azért mert meggondolt,és óvatos vagyok, nincs kedvem kétszer háromszor nősülni és elválni csak azért hogy egyszer boldog lehessek! Szóval nyugodj meg kedves kérdező nem vagy még elkésve és ne érezd a helyzetedet cikinek!
2013. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Senki nem tudhatja milyen okból nem házas az illető. Lehet szimplán csak nem akar, lehet olyan megrázkódtatás érte, ami nem is teszi lehetővé (pl. elhunyt a párja), avagy ezer más oka is lehet. Nem hiszem, hogy ez a mai világban elítélendő lenne.
2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,viszont nem hiszem el hogy nem hiányszik egy pasi mellőled aki szeret..és aki néha jól megadja a jussod úgy is:))
2013. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem mint pasi nem ciki, de ez értékrendtől is függ, nem tartom semmivel sem jobbnak ha egy lány 22 évesen házas aztán 35 évesen megkeseredve és csalódva a férfiakban már nem házas. Amúgy is átalakulóban vannak a társadalomban ezek a szokások, nem gondolom hogy egy papír határozná meg hogy én egy nővel lánnyal milyen mély érzelmi és intellektuális kapscolatban vagyok.
2013. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!