Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeret otthon lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret otthon lenni egy férfi? Miért dolgozik inkább, minthogy a családjával töltse az időt?

Figyelt kérdés
Milyen okok állhatnak a háttérben? Mik azok a dolgok, ami miatt inkább elmarad, beszélget...
2019. júl. 31. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem szereti a családját.
2019. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Unja

Nem ertettem miert kell minden nap mennünk valahova. Es kedvesen elmondta hogy nem a munka meg otthon lenni az elet.

Szoval a ffiaknak egy együtt fözes, együtt fürdes, együtt filmezes, közös esték amolyan lapos dolgok

2019. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

#2


Már akinek. Én pont eljárni nem szeretek, itthon jobb lenni, és szerintem még sokan vannak így.

2019. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez attól is függ, hogy előtte milyen életvitele volt. Pl a testvérem rengeteget utazik a munkája miatt. Minden lehetőséget megfog. Nem változott ez attól, hogy családja lett, a felesége így fogadta el. Külső szemmel talán ő is egy ilyen férfi aki itt leírtál. De az biztos, hogy nem az érzelem hiány motiválja, jóval inkább az, hogy az anyagiakban mindent biztosítani tudjon az otthoniaknak.
2019. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

# 2

Ez inkább fordítva van. Abból ítélve, hány nő panaszkodik, a párját kirobbantani nem lehet otthonról.

2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

A munkája érdekesebb, izgalmasabb mint a csakádi élet, kihívásokkal teli, ki tud bontakozni benne.

A felesége házisárkánnyá vált, ezért nem szeret otthon lenni.

Valójában nem dolgozik, hanem csalja a feleségét.

2019. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De ha az anyagiakat hajtja, pedig nem kellene és számtalanszor kértem már, hogy változtasson, akkor miért lehet?

Nem akarok féltékenykedni, egyszerűen attól félek, hogy elmegyünk egymás mellett. Ez így nem vezet sehová.

2019. júl. 31. 20:46
 8/14 A kérdező kommentje:
Rettentően figyelek rá, hogy ne legyek idegesítő. Csak akkor hívom fel napközben, ha s.o.s. helyzet van. Finom ételekkel várom.Nem vagyok aaaaanyira gáz, bár meghíztam. De emiatt inkább haza se jönne? Pfff
2019. júl. 31. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalatból mondom neked a saját apámmal történő mély beszélgetések nyomán. Ha egy férfi inkább dolgozik és nem akar hazamenni, annak MINDIG az az oka, hogy a felesége elüldözi otthonról. Vagy a hisztivel, vagy a bszogatással, vagy azzal, hogy elviselhetetlenül viselkedik a párjával. Az én apám sem akart hazamenni, egy ideig okoltam érte. Aztán rájöttem, hogy maximálisan megértem, hogy nem akart anyámhoz hazajönni. Nem az az ember akivel lehet idegbetegség nélkül meglenni. Szóval ha a párod nem akar hazamenni annak bizony te vagy az oka.
2019. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Dehogyis a nö üldözi el.

Szimplan besokallt a csaladi elettel.

3 gyerekes elvalt apa csak röviden annyit mondott, köszöni, neki ennyi böven elég volt, inkabb szingliskedik.es soha többet nem akar gyereket veletlenül sem.inkabb a dupla ovszer


A nehezsegekre nem kivancsiak.

2019. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!