KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » HĂĄzassĂĄg » Szerintetek miert teszem ezt?...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert teszem ezt? Help 😟

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Minden nagyon szep es jo,van egy 2eves kisfiunk. Szex mindennap van,van,hogy 2x 3x is,es nagyon jo.

Elojott egy regi ferfi ismerosom akivel elkezdtem facen beszelgetni. Nem flört stb, bar en erzem ,hogy neki tetszem,de mindketten tudjuk,hogy nem lehet semmi. Szimplan jo vele beszelgetni nagyon kedves velem,nekem tetszik is egyebkent.. szoktam rola almodozni. ,hogy jo lenne vele ez az..

Nagyon lelkiismeretfurdalasom van.

Tudom,hogy sokan leribiznek most,de ez a valos helyzet . Lehet ,hogy a ferjemtol megsem kapok meg mindent?

Annyira nem kedves velem ,mint ez a ferfi.

Kivancsi lennek a velemenyetekre. 😊


2019. jĂșl. 30. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

TĂșlsĂĄgosan sok a szabadidƑd babĂĄm, unatkozol Ă©s rĂĄĂ©rsz a hĂŒlyesĂ©gre.


Nem kapsz meg mindent a fĂ©rjedtƑl? És Ƒ vajon megkap tƑled mindent? Hmm? Kapd össze magad Ă©s a fĂ©rjedre koncentrĂĄlj, illetve hĂșzz ki kapĂĄlni, mert nagyon rĂĄĂ©rsz.

2019. jĂșl. 31. 08:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!