KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » HĂĄzassĂĄg » Szerintetek miert teszem ezt?...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert teszem ezt? Help 😟

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Minden nagyon szep es jo,van egy 2eves kisfiunk. Szex mindennap van,van,hogy 2x 3x is,es nagyon jo.

Elojott egy regi ferfi ismerosom akivel elkezdtem facen beszelgetni. Nem flört stb, bar en erzem ,hogy neki tetszem,de mindketten tudjuk,hogy nem lehet semmi. Szimplan jo vele beszelgetni nagyon kedves velem,nekem tetszik is egyebkent.. szoktam rola almodozni. ,hogy jo lenne vele ez az..

Nagyon lelkiismeretfurdalasom van.

Tudom,hogy sokan leribiznek most,de ez a valos helyzet . Lehet ,hogy a ferjemtol megsem kapok meg mindent?

Annyira nem kedves velem ,mint ez a ferfi.

Kivancsi lennek a velemenyetekre. 😊


2019. jĂșl. 30. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** vĂĄlasza:
97%

Ha tudom, hogy nehezen ållok ellen a fagyinak és nem akarok hízni, mert EZT VÁLASZTOM, akkor nem megyek be a fagyizóba.


Håzas akarsz maradni és egyben tartani a csalådotokat? EgyszerƱ: ne keresd az alkalmat, amikor az egészet kockåra teszed.


A hƱsĂ©g nem szokĂĄs vagy genetika, hanem DÖNTÉS kĂ©rdĂ©se!

2019. jĂșl. 30. 22:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/11 anonim ***** vĂĄlasza:
94%
Ha nektek van energiĂĄtok Ă©s idƑtök kölök mellett napi 1x, 2x, 3x szexelni, akkor tĂșl sok a szabadidƑtök, abbĂłl kĂ©ne lefaragni.
2019. jĂșl. 30. 22:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/11 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
SzakĂ­tsd meg a fĂ©rfi ismerƑssel a kapcsolatot. EgyĂĄltalĂĄn hogy kerĂŒlt kĂ©pbe? Nem Ă©ri meg ilyen "ĂșjdonsĂĄg varĂĄzsa" h_lyesĂ©gek miatt felrĂșgni egy jĂł hĂĄzassĂĄgot Ă©s tönkrevĂĄgni ezzel 3 ember (felesĂ©g, fĂ©rj, gyerek) Ă©letĂ©t.
2019. jĂșl. 30. 22:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/11 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
EgyetĂ©rtek az elƑttem szĂłlĂłkkal.A hƱsĂ©g döntĂ©s kĂ©rdĂ©se.Nekem kĂ©t Ă©ves a fiam, hĂĄt örĂŒlĂŒnk ha heti 3-4x össze tudjuk hozni a szexet nem napi 2-3 alkalommal.Na meg milyen minƑsĂ©gƱ lehet az? NyilvĂĄn rengeteg szabadidƑtök van.Keress valami hobbit ami leköti a felesleges szabadidƑt Ă©s ne beszĂ©lgess neten pasikkal akik tetszenek.
2019. jĂșl. 30. 22:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem vagy elkötelezett.
2019. jĂșl. 30. 22:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/11 anonim ***** vĂĄlasza:
75%

Minden csodĂĄs,de fĂ©lrekĂșrĂĄsrĂłl ĂĄbrĂĄndozol. AztĂĄn csodĂĄlkoztok,mikor azt mondjuk,hogy nektek a tökĂ©letes sem elĂ©g. 😂

33/f

2019. jĂșl. 30. 23:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/11 anonim ***** vĂĄlasza:
24%

Milyen vålaszok vannak itt.... könyörgöm, beszélgetnek a neten.

Egy felnƑtt nƑ Ă©s egy felnƑtt fĂ©rfi.

Írja, tudjak mindketten, soha nem lehet köztĂŒk semmi.

Nos, mi is a probléma?

Nem Ă©rtem :O

Abrandozik errƑl arrol.... ki nem? :DDD

Ne legyen mår majdnem megcsalas, ha az ember egy ellenkezu nemuvel beszél a neten :DDDD

Baxki

2019. jĂșl. 31. 00:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

"Nos, mi is a probléma?"


A KĂ©rdezƑnek problĂ©ma.

Nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni.

Valaki måsként érez egy szituban, mint te. Lelkiismeretfurdalåsa van.

Ha nem lenne, akkor valóban nem lenne a probléma.

2019. jĂșl. 31. 00:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
AzĂ©rt, mert valaki nyĂĄlaskodik Ă©s szĂ©pen beszĂ©l veled ne hidd, hogy örökkĂ© tart. Megdug aztĂĄn ez el is mĂșlik
2019. jĂșl. 31. 04:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Na, pont ezĂ©rt nem kezdek el senkivel sem beszĂ©lgetni, mert jĂł nem sĂŒl ki belƑle. Nem hiszek a nƑi-fĂ©rfi barĂĄtsĂĄgban, ami a semmibƑl köttetik. TalĂĄn, ha gyerekkoruk/tinikoruk Ăłta ismerik egymĂĄst elhiszem, de egy idegen fĂ©rfi nem akar barĂĄtsĂĄgot egy idegen nƑvel.


Az tanĂĄcsolom, hogy gyorsan zĂĄrd le ezt az egĂ©szet, mielƑtt az Ă©rzelmek tĂșlsĂĄgosan elhatalmasodnak rajtad Ă©s a jövƑben is kerĂŒld az ilyen szituĂĄciĂłkat, mert magadnak okozol gondot.

2019. jĂșl. 31. 08:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!