Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akarja némelyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja némelyik nő átalakítani a barátját a házasságkötés előtt?

Figyelt kérdés
Nekem két házasságkötésem is meghiúsult, mert mindkét nő át akart alakítani. Az egyik a foglalkozásommal nem volt kibékülve, mert alacsony jövedelmű állásom van (irattáros vagyok), s azt követelte, hogy menjek el valamelyik multihoz nagyobb fizetésért. Dehogy mentem! Én imádom a munkámat, még ha kevés pénzt is kapok érte. Ezen ment örökösen a veszekedés, aztán végül láttam, hogy mennyire erőszakos, nem hagyott volna békén, ha vele maradok. Addig vergődött volna, amíg otthagytam volna az imádott pályámat, és boldogtalanná váltam volna. Multis rabszolga lettem volna. Kívánhat ilyet egy feleség a férjétől? Ha igazán szereti, akkor NEM! A másik lány a külsőmet akarta megváltoztatni. Azt mondta: - Hiába van jó alakod és helyes arcod, ha ilyen slamposan öltözködsz és nem vágatsz magadnak szexi frizurát. Így nem szívesen megyek veled a barátnőimhez, mert csak egy slampos pasit látnak mellettem, pedig ha levetkőzve látnának, csodálkoznának. - Én a bő ruhákban, bő göncökben, nagy pulóverekben, nagy pólókban érzem jól magam. Nem szeretem a test vonalát követő ruhákat, ingeket, nem szeretem a feszes nadrágokat. Olyan nadrágokat hordok, amelyekbe kétszer beleférek. Ezekben érzem magam komfortosan. A feszes, passzos ruhákban feszengek, olyan, mintha gúzsba lennék kötve. Miért nem lehet elfogadni egy nőnek a szeretett férfi öltözködési stílusát? Engem ne a barátnőinek mutogasson! Én nem az ő új autója vagy bundája vagyok, hogy mutogatni kelljen! Ez a két kudarcom nagyon mély nyomokat hagyott bennem, szeretném azt hinni, hogy vannak még normális nők is, de sokszor arra gondolok, hogy én már sehol sem találok ilyet. Pedig csak annyi kellene, hogy elfogadjon engem irattárosként, a kedvelt bő ruháimban.

2019. júl. 29. 22:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés ha azt nézem szereted a munkád de lehet e vele komolyabban is tervezni hosszú távon egy kapcsolatban vagy csak elvagy hónapról hónapra.


Én is évekig voltam irattáros de eszembe nem jutott volna bő ruhákban menni, nem vettek volna komolyan, irattár irodáknál van ahol ha mindenki más is ingben jár illik betartani a formaiságot. Annyit engedtem meg magamnak néha tornacipő ha nagy pakolás volt.


Az öltözködés is ilyen, van ami kényelmes s van ami nagyon ódivatú, mintha az ember 60 évesnek akarna tűnni fiatalon is.


Néhányszor találkoztam egy férfival aki szintén megrekedt valahol fejben a 70es években, unalmas épp hogy éhen nem hal munka, kord nadrág, bő ingek, kopott pulcsik. S emiatt gyakran kikosarazták. Szerintem részben emiatt is olyan hisztis volt erre, nem volt hajlandó elfogadni vele gond lenne csak biztos mert sovány.


Hát én pl imádom vékony egy férfi ha meg van hozzá a maga ereje, izmok.

Hiába utaltam rá mással lehet gond ugyanígy felkapta a vizet. De a kiskosztümös, csinos nőket kereste csak. Nem is találkoztam vele többet.


Ugyanígy ismerek olyan vénlegyényt aki közel a 56hoz is rappernek hiszi magát s úgy is öltözik. Egyedül is maradt.


Az ember a korával, életmódjával mindig változik. Ezzel változik a stílusa, ruházata. Ahogy az is fontos ha valaki nagyon akar társat figyelembe kell venni mi vonzó a másik nemnek. Ezt el kell fogadni vagy keresni egy másik régimódi szürke egérkelányt.

2020. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezek olyan "érdekes" válaszok...

Eleve olyannal jövök össze aki érdekel tetszik minden hogyan. Ha már mind a két nő össze jött vele, tudta mire fog vállalkozni és hogy ez a pasi milyen, akkor ne akarja utána már megváltoztatni. Szerintem igaza van a kérdezőnek. Illetve a ruha amit küldött és valóban olyan, akkor az nem is olyan szörnyű.

Én is szeretek csinosan öltözködni nőként, ellenben a párommal, őt annyira nem érdekli mi van rajta, ő inkább az aki nem szívesen mutatja meg az alakját másoknak, ennek ellenére jó alakja van neki, de ő ilyen és így szeretem.

Nyilván ő sem megy ki az utcára csöves külsővel de ahogy látom a kérdező sem..

2020. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!