Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akarja némelyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja némelyik nő átalakítani a barátját a házasságkötés előtt?

Figyelt kérdés
Nekem két házasságkötésem is meghiúsult, mert mindkét nő át akart alakítani. Az egyik a foglalkozásommal nem volt kibékülve, mert alacsony jövedelmű állásom van (irattáros vagyok), s azt követelte, hogy menjek el valamelyik multihoz nagyobb fizetésért. Dehogy mentem! Én imádom a munkámat, még ha kevés pénzt is kapok érte. Ezen ment örökösen a veszekedés, aztán végül láttam, hogy mennyire erőszakos, nem hagyott volna békén, ha vele maradok. Addig vergődött volna, amíg otthagytam volna az imádott pályámat, és boldogtalanná váltam volna. Multis rabszolga lettem volna. Kívánhat ilyet egy feleség a férjétől? Ha igazán szereti, akkor NEM! A másik lány a külsőmet akarta megváltoztatni. Azt mondta: - Hiába van jó alakod és helyes arcod, ha ilyen slamposan öltözködsz és nem vágatsz magadnak szexi frizurát. Így nem szívesen megyek veled a barátnőimhez, mert csak egy slampos pasit látnak mellettem, pedig ha levetkőzve látnának, csodálkoznának. - Én a bő ruhákban, bő göncökben, nagy pulóverekben, nagy pólókban érzem jól magam. Nem szeretem a test vonalát követő ruhákat, ingeket, nem szeretem a feszes nadrágokat. Olyan nadrágokat hordok, amelyekbe kétszer beleférek. Ezekben érzem magam komfortosan. A feszes, passzos ruhákban feszengek, olyan, mintha gúzsba lennék kötve. Miért nem lehet elfogadni egy nőnek a szeretett férfi öltözködési stílusát? Engem ne a barátnőinek mutogasson! Én nem az ő új autója vagy bundája vagyok, hogy mutogatni kelljen! Ez a két kudarcom nagyon mély nyomokat hagyott bennem, szeretném azt hinni, hogy vannak még normális nők is, de sokszor arra gondolok, hogy én már sehol sem találok ilyet. Pedig csak annyi kellene, hogy elfogadjon engem irattárosként, a kedvelt bő ruháimban.

2019. júl. 29. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Melled nem valo nő. Koltozz az irattarba egy zsakruhaban :D problem solved. Mindket nem jobban jar. .
2019. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem meg akinek nem tetszel, az ne jöjjön veled össze, vagy fogadjon el úgy, ahogy vagy. Én sem szeretném (nőként) ha bárki meg akarna változtatni, én sem akarok senkit megváltoztatni. Olyannal jövök össze, akit el tudok fogadni. Max. támogatom a változásban - ha ő is akarja.
2019. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Majdcsak összehoz a sor egy irattáros lánnyal, aki olyan ruhákat hord, amibe kétszer belefér.
2019. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Mert egyikőjük sem szeretett csak beérte veled valószínűleg.

De mindenben volt igaza a párjaidnak is. Az anyagiak témája valahol azért jogos. Nagyon fontos, hogy szeresd amit csinálsz de ha az ember mondjuk családot szeretne akkor nem lehet havi 100 ezerből szerencsétlenkedni. Nem csak ez a két véglet van a rosszul fizető meló vagy a lelketlen multi. Multiknál is van csomó olyan munkakör ami nem rabszolga munka és tökre szerethető légkör van. Nem mondhatod, hogy nem lenne jó neked ha sosem próbáltad. Értem, hogy szereted amit most csinálsz de kismillió olyan meló van ezen kívül ami többet fizetne és szeretnéd ebben biztos vagyok. Nekem ez a mentalitás kicsit gyerekes. Én is szerettem azokat a melókat amiket fájón kevés pénzért csináltam anno de ahogy érettebb lettem beláttam, hogy ennél többre vagyok képes és többet érdemlek.

Ahogy szerintem az is hozzátartozik egy jó kapcsolathoz, hogy próbálsz néha a kedvében járni és kiöltözöl miatta.

Te egyszerűen csak gyerekes vagy és félsz mindentől ami új, inkább izomszagúan tiltakozol ellene és nem is akarod kipróbálni pedig ezerszer jobb helyzetbe kerülhetnél ha nyitottabb lennél a változásokra. Ez a "fogadjon el úgy ahogy vagyok" dolog csak egy alibi amivel a félelmeidet próbálod palástolni. Persze, ha valaki szeret akkor elfogad de van egy bizonyos határ és vannak dolgok amiken igen is változtatnod kell hogyha normális párkapcsolatot és stabil jövőt szeretnél.

2019. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak két nő. Majd találsz egy érdekeset is aki majd úgy szeret ahogy van.

Az én páromnak is nagyon jó alakja van, imádom is mindenét. De ő is hát nem a divat szerint öltözködik. Ő is bővebb ruhákban járkál, ami néha fura de én így szeretem. Nem is akarnám megváltoztatni.

Szóval szerintem te is fogsz olyan nőt találni aki tökéletes minden szempontból. :)

2019. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Idióta.

Te is hibás vagy változtatnod kell

2019. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Csak javitani akartak rajtad a nők. Kár h igy gondolkozol.
2019. júl. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
És a frizura? Azt sem vágatod szivesen divatosra?
2019. júl. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Igényességet akartak neked adni.

Amiket te hordasz úgy hívják szabadidő ruha. Játszó ruha, otthon fetrengős gönc.

Mondjuk ki.

Nap, mint nap a belvárosban mászkálok és el nem hinnéd mennyi pasi járkál ingben, fazonra nyírt fizurával. Igényesen.

Valamit valamiért.

A haj megváltoztatja az egész arcformát és vonzóbb leszel tőle.

Minden pasitól ezt hallom, hogy soha nem fog megváltozni senkinek a kedvéért...

Persze ti meg elvárjátok, hogy a nők háziasszonnyá váljanak mellettetek.

Nem erre lettünk teremtve, dehát alkalmazkodni kell.

Ha értetek, miattatok változunk, mi is elvárjuk ezt egy kicsit.

A változás jó és életünk végéig tart. Akár akarjuk, akár nem. A lényeg, hogy tudatosan tesszük-e meg a lépéseket.

2019. júl. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván olyan munkát ne vállalj, amit nem szeretnél, de azért körbe lehet nézni, nem valószínű hogy csak egyetlen egy neked megfelelő munka létezik. Valóban nem nagyon lehet tervezni valakivel, aki éppen a napi betevőre valót megkeresi. Nem tudsz így gyereket vállalni.

Az öltözködés szerintem is gáz. Nem tudom, nekem természetes hogy valamikor felöltözök a párom kedvéért, és úgy alapvetően nem veszek fel olyat, amiben ha meglát elhányja magát. Azért a nem a mai divat szerinti öltözködés, és a ketten beleférnek a nadrágomba és pulóverembe kívül más is létezik.

Szerintem kissé túlreagálod, de úgyse fogod belátni. Csak azt látod hogy ilyen-olyan gonosz nők. Kívánom hogy ennél nagyobbat ne "csalódj" senkiben.

2019. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!