Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akarja némelyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja némelyik nő átalakítani a barátját a házasságkötés előtt?

Figyelt kérdés
Nekem két házasságkötésem is meghiúsult, mert mindkét nő át akart alakítani. Az egyik a foglalkozásommal nem volt kibékülve, mert alacsony jövedelmű állásom van (irattáros vagyok), s azt követelte, hogy menjek el valamelyik multihoz nagyobb fizetésért. Dehogy mentem! Én imádom a munkámat, még ha kevés pénzt is kapok érte. Ezen ment örökösen a veszekedés, aztán végül láttam, hogy mennyire erőszakos, nem hagyott volna békén, ha vele maradok. Addig vergődött volna, amíg otthagytam volna az imádott pályámat, és boldogtalanná váltam volna. Multis rabszolga lettem volna. Kívánhat ilyet egy feleség a férjétől? Ha igazán szereti, akkor NEM! A másik lány a külsőmet akarta megváltoztatni. Azt mondta: - Hiába van jó alakod és helyes arcod, ha ilyen slamposan öltözködsz és nem vágatsz magadnak szexi frizurát. Így nem szívesen megyek veled a barátnőimhez, mert csak egy slampos pasit látnak mellettem, pedig ha levetkőzve látnának, csodálkoznának. - Én a bő ruhákban, bő göncökben, nagy pulóverekben, nagy pólókban érzem jól magam. Nem szeretem a test vonalát követő ruhákat, ingeket, nem szeretem a feszes nadrágokat. Olyan nadrágokat hordok, amelyekbe kétszer beleférek. Ezekben érzem magam komfortosan. A feszes, passzos ruhákban feszengek, olyan, mintha gúzsba lennék kötve. Miért nem lehet elfogadni egy nőnek a szeretett férfi öltözködési stílusát? Engem ne a barátnőinek mutogasson! Én nem az ő új autója vagy bundája vagyok, hogy mutogatni kelljen! Ez a két kudarcom nagyon mély nyomokat hagyott bennem, szeretném azt hinni, hogy vannak még normális nők is, de sokszor arra gondolok, hogy én már sehol sem találok ilyet. Pedig csak annyi kellene, hogy elfogadjon engem irattárosként, a kedvelt bő ruháimban.

2019. júl. 29. 22:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

Igazat adok neked.

1. Ha szereted a munkád, akkor senki kedvéért ne változtass. Én sem tenném.

2. Az öltözködésen sem változtatnék. Így vagy önmagad. Ha valaki szeret, az így szeressen. Hidd el lesz olyan.

2019. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Egy olyan kérdésem lenne feléd, hogy gondolom ez a két nő teljesen adott magára és megkereste a nettó kb. 150-200 ezer forintot. Te pedig mellettük úgy néztél ki, mint egy csöves, ugye?

Akkor miért az ilyen csajokat keresed? Neked miért nem jó a hasonlóan slamposan, kicsit elhízott nő kapcsolatra?

Ha meg jó nőt akarsz, akkor te meg legyél külsőre is jó pasi.


"Egyetlen állandó a változás maga."

Hérakleitosz

2019. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb velem járó férfi öltözködésében pozitív irányú változás ment végbe, egyik sem tiltakozott ellene.

Alapvetően cicamica vagyok, én akkor érzem jól magam, ha csinos vagyok. Szeretek jól kinéző emberekkel együtt lenni. Ezek alapján valószínűleg össze sem jönnék olyannal, aki nem ilyen, vagy amikor azt mondom neki, hogy esetleg talán felvehetne egy inget, akkor azt mondja hogy oké, felveszek egyet. Valakinek nem annyira fontos, hogy mi van rajta, vagy szeretne pozitív irányba változni, de nem tudja, hogy hogyan.

Viszont ha valaki olyanba szólna bele, amin nem szeretnék változtatni, akkor az engem is zavarna. Mindig sminkelek, erősen. Ha egy pasi azzal jön, hogy neki jobban tetszem smink nélkül, vagy kevés sminkben megköszönöm neki, majd másnap ugyanúgy erős sminket kenek fel, mert ez tetszik, jól áll, ízléses. Szóval megértem, hogy nem szívesen változtatsz magadon valaki más kedvéért, viszont mérlegelj. Én nem fogok járni többet olyan pasival, aki szerint nem kéne festeni magamat. Soha többé nem akarom megkapni több órás készülés után, hogy pizsiben kocosan jobban nézel ki. Te olyan lányt keress, akinek megfelelsz bő cuccokban is. Biztosan van ilyen.

Az anyagi kérdés nehezebb. Nem tudom, hogy mennyit keresel, de lehet, hogy hasonlóan szeretett munkával tudnál máshol többet keresni. Ha egy nő odafigyel arra, hogy karrier és siker, akkor szintén ilyen férfit keresnek. Én most ott tartok, hogy nem akarok olyannal járni, akinek kevesebb a fizuja, mint nekem (vagy esetleg lehetnek jó tervei a jövőre nézve és most épp afelé tart). Annyira azért nem keresek nagyon jól, de nekem is vannak céljaim. Melléd valaki olyan kell, akinek van egy cuki kis állása, amiben jól érzi magát.

Nem szabad bárkivel összejönni, sajnos ki kell zárni azokat, akik nem jönnek be.

2019. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Itt annyi furcsaságot olvastam a válaszokban. Az egyik nő pl. azt írta, hogy szabadidőruhát hordok. Sose hordok szabadidőruhát, én ilyet egy szóval nem írtam. Honnan vette ezt a kedves válaszoló, nem tudom. Talán a szövegértő képességgel vannak gondok. Amikor azt írtam, hogy a bő cuccokat kedvelem, az ilyen stílusra gondoltam (ősszel-télen így öltözöm):


[link]

2019. júl. 30. 09:00
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
Középkorú nőként elhűlve tapasztalom, hogy sok nő valóban ilyen. Akkor boldogok,ha uralkodhatnak a férfin. Legyen közös kassza, amibe a férfi SOKKAL TÖBBET tesz. Legyen menő autó, ha a nő nem vezet minden hova fuvarozza a férfi. Munkából kijövet felvágni a többi nő "ÉRTEM" jön a párom". Mert ugye tömeg közlekedni szégyen! Aztán a pasi legyen magas, jóképű, potens lehessen mutogatni a többi nőnek.Akad pár pasi típus aki ezeket mind megteszi a nőnek 1. a papucs,2. a szerelmes, imádattal szereti a nőt. 3. az idősebb férfi, fiatalabb nő felállás. Ahol a pasi is mutogatja a nőt, egyfajta státusz szimbólumot képvisel.
2019. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát ne haragudj kedves kérdező, de attól függetlenül, hogy magamból indultam ki ugyanis imádom a bő cuccokat OTTHON, még nem biztos, hogy a szövegértésemmel lenne gond.

Veled viszont az a gond, hogy nem érted a válaszokat, csak belekötöttél egybe.

Pár ember boldogabb életet élhetne, ha picit bele gondolna dolgokba. :)

2019. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk a tűncinünci kérdés is a tiéd...
2019. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, kedves kérdező, hogy azon a képen a pasin nem bő a ruha? Tökéletesen áll rajta a pulcsi és nadrág is, nem fér bele kétszer
2019. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, ezek nem bő ruhák, kérdező :D
2019. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy igazi párkapcsolatban mindkét fél tesz lépéseket vagy lemondásokat a másik kedvéért. Kompromisszum. Nem beszélve hogy a párkapcsolat a legerősebb erő ami egy embert meg tud változtatni. Hisz kőkemény tükör ez, mindenkinek.

Aki egyáltalán nem akar változni és sőt! kivülálló rossz ómenként mondja hogy A nő akar megváltoztatni, az valamit nagyon nem ért kapcsolatokból. Tulajdonképpen a lényeget. :D Mind a nő és a férfi is változik egy kapcsolat alatt. Tulajdonképpen ettől lesz férfi a férfi és nő a nő. Ettől válsz igazából emberré. Mert ha fejlődsz, csak emberileg jobb leszel. Nyilván normális egészséges kapcsolatról beszélek és nem szélsőséges beteg kívánságok teljesítéséről stb. De ezt ne kelljen már ragozni.

2020. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!