Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez már egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már egy kicsit nemtúlzás?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy anyámnak sajnos megint esküvője lesz ( második)De mintha a völegény egy kicsit spórolna.

- Én leszek a koszorúslány ( juhúú-_-) elmentünk anyámmal kinézni a rendes koszorúslány ruhámat utána meg egy hétre rá vettem magamnak egy olyan ruhát amibe átfogok öltözni ( egyáltalán nem olyan mint egy koszorúslány ruha) ( turkálóba vettem!!!)megmutattam neki nagy büszkén ő erre: Miért nem leszel ebbe? Ha meg annyira ragaszkodsz a másik ruhához mondjad nagyanyádnak, hogy fizesse ki ( az a nagyanyám apám anyja..) Ja és...neki nemkerült volna semmibe anyám fizette volna

- Anyám alig hívhat meg valakit, mert nagyon sokba kerül.. ( KB. 50 fös lesz abból 12 anyám vendége)

A vőlegény az öccsétől kéri majd az öltönyt.

Nem lesz dekoráció mert drága a dekoratőr

Nem lesz éjféli kaja mert drága, majd visszahozatja a ami megmarad a vacsorából..

szerintetek ez már egy kicsit nem spórolós lagzi?

ezeket mind az az idióta völgény találta ki...


2010. júl. 7. 10:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%

Miért bántjátok a kérdezőt??? A szülőnek fontosabbnak kéne lennie a saját gyereke mint az új pasija, nem a gyereket le se szarni, láttam már épp elég ilyet, mindkét szülő újraházasodott, a közös gyerek meg lesz*rva, mert az Ő boldogságukba már nem fér bele, utálom az ilyen szülőket, unokabátyámmal is így bántak a szülei. Természetes dolog, hogy nem jön ki az új "apával"...

Egy szülőnek nem csak a saját boldogsága kéne, hogy fontos legyen mint itt előttem írták, hanem a gyereke!!

ma 10:34 vagyok

2010. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem,addig,amíg anyukád boldog és elégedett,addig neked ehhez abszolút semmi közöd.Amúgy ilyen esetben a nevelőapának is alkalmazkodnia kell nyilvánvalóan,viszont neked is ugyanúgy.Amúgy meg halvány fogalmad nincs ,milyen sokba kerül egy lakodalom,azt a pénzt másra is el lehet költeni.Azt meg nem is értem,miért nem megfelelő a felmelegített töltött káposzta,vagy mitől esne össze a sült krumpli.Neked nem ez az igazi problémád,hanem az,hogy önző vagy.Mondjuk azt teljesen megértem,hogy szeretetre és figyelemre vágysz,meg hogy min mentél eddig keresztül,de a stílusodon nagyon gyorsan változtatnod kéne,mert iszonyúan irritáló,ráadásul gyerekes is vagy még nagyon.S picit egoista.
2010. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád tudja, hogy így érzel? Leültél már vele beszélgetni a helyzettel?
2010. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

A rendes válaszolóknak köszönöm, menni fog a zöld kéz :)

A többinek . Már többször kaptam tőle szóban is meg máshogy is, igy ne csodálkozz ha megvan a véleményem róla...Tudod milyen jó igy élni?? Ha anyámmal beszélgetek állandóan odajön elkezd egy más témáról beszélni és elhúzza.....A múltkor rámjött a sírás...hajszál híja volt, hogy nem kaptam pánikrohamot.Szinte nem telik el úgy nap, hogy este ne sírjak e miatt, hogy a többi 12-13 éves miilyen boldog nekem meg ez jutott...Igen beszéltem már vele. És aki meg ezt ecsetelgeti nekem, hogy anyám boldog...miért ismerik? Hát nem...Szóval mielőtt lecsitrizel gondolkodjál már vagy talán kérdzd meg hogy miért nem birom a pasit..Nyugodjatok meg, nekem is megvan a véleményem rólatok..

2010. júl. 7. 16:38
 25/30 anonim ***** válasza:
56%

Kicsi szívem, hidd el, teljesen nyugodtak vagyunk... az, hogy te "pánikrohamot" akarsz kapni, amiért anyukád újra párt talált magának, csak azt bizonyítja, hogy iszonyatosan önző és beképzelt emberke vagy...

A "pánikrohamodat" meg nevezd nyugodtan hisztinek, tudod, úgy hívják, ha egy 12-13 éves lány a földhöz verdesi magát.

2010. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Te azt éppen honnan tudod hogy én miért kaptam pánikrohamot?? Ott voltál? Hát mert nem csak azért van még 1000 dolog amit nemöntök a nyakadba. és mielőtt leönzőzöl egy jó tanács!! NÉZZ TÜKÖRBEE
2010. júl. 7. 20:13
 27/30 anonim ***** válasza:
56%

"NÉZZ TÜKÖRBEE"


beee... beee... beebeee... beee...

(rájöttem, az emberi nyelvet miért nem érted)

2010. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%

Ma 20:12-Gondolom,érzelmi intelligenciáról még nem hallottál!


Kérdező,picit szállj magadba,és használj TE is tükröt!Édesanyád magánéletéhez Neked mi közöd van?Nem Te döntöd el,kivel legyen boldog,és kivel ne!

2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
szegény anyuka
2010. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
20.40 az akkor sem az IQ
2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!