Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez már egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már egy kicsit nemtúlzás?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy anyámnak sajnos megint esküvője lesz ( második)De mintha a völegény egy kicsit spórolna.

- Én leszek a koszorúslány ( juhúú-_-) elmentünk anyámmal kinézni a rendes koszorúslány ruhámat utána meg egy hétre rá vettem magamnak egy olyan ruhát amibe átfogok öltözni ( egyáltalán nem olyan mint egy koszorúslány ruha) ( turkálóba vettem!!!)megmutattam neki nagy büszkén ő erre: Miért nem leszel ebbe? Ha meg annyira ragaszkodsz a másik ruhához mondjad nagyanyádnak, hogy fizesse ki ( az a nagyanyám apám anyja..) Ja és...neki nemkerült volna semmibe anyám fizette volna

- Anyám alig hívhat meg valakit, mert nagyon sokba kerül.. ( KB. 50 fös lesz abból 12 anyám vendége)

A vőlegény az öccsétől kéri majd az öltönyt.

Nem lesz dekoráció mert drága a dekoratőr

Nem lesz éjféli kaja mert drága, majd visszahozatja a ami megmarad a vacsorából..

szerintetek ez már egy kicsit nem spórolós lagzi?

ezeket mind az az idióta völgény találta ki...


2010. júl. 7. 10:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

5. válaszoló.

Hát igen...tudja, hogy ilyen..Remélem az esküvöig történik valami isteni csoda... :)

Amúgy köszönöm mindenkinek :))

2010. júl. 7. 10:38
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg skótok az ősök között?
2010. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hajítanám ki a lányt, az anyja helyébe. Inkább megpróbálnám, hogy szeressék egymást, csak megoldható valahogy. Mindenkinek egy kicsit alkalmazkodni kell ilyen esetben. A kislány lázadása majd elmúlik

Nem a Te dolgod, nekik jó így az esküvő kapcsolat minden, akkor fogadd el!!!

2010. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
Én másodszorra nem is rendeznék semmit.Páran elmennénk vacsizni, ennyi.
2010. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy skótok az ősök :D
2010. júl. 7. 10:48
 16/30 A kérdező kommentje:
Ja amugy meg igen? minek csinálnak ha ilyen lesz? akkor Miért nem vacsorát?, Na mindegy..
2010. júl. 7. 10:49
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Csinált valamit a pasi, hogy így utálod vagy csak anyádat nem akarod boldognak látni??? Oké a kaja az gáz de ha anyádnak megfelel mint felnőtt embernek aki annyiszor megy férjhez ahányszor akar akkor te mint akarsz?

Nem kötelező szeretni a mostoha apád de ha éretebb lennél akkor normálisan is hozzá tudnál álni.

2010. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű, hogy maximálisan féltékeny vagy az új férfira, és tönkre akarod tenni a kapcsolatukat. Ha ismernéd a pénz valódi értékét, akkor nem írogatnál ilyesmit. Nem mindenki akarja minden nehezen megkeresett forintját egy buliba ölni. Lehet, hogy az a pénz majd máshol(új ház, nagy felújítás) kell nagyon, és nem akarják elpazarolni arra, hogy félidegeneket etetnek-itatnak.
2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg igazad van,én értem a problémádast..meg lehet izlésesen,meg normálisan is csinálni egy lagzit ha valaki nem akar rá költeni,de ez a bulizunk is meg nem is,majd odadjuk a vendégeknek a maradékot ez gáz
2010. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
Akinek nincs pénze, és ennyire smucig, hogy az kihűlt megbagzott krumplit stb. újra feltálalja az miért tart esküvőt, főleg másodjára, menjen be a polg. hivatalba két tanúval és kész.
2010. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!