Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez már egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már egy kicsit nemtúlzás?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy anyámnak sajnos megint esküvője lesz ( második)De mintha a völegény egy kicsit spórolna.

- Én leszek a koszorúslány ( juhúú-_-) elmentünk anyámmal kinézni a rendes koszorúslány ruhámat utána meg egy hétre rá vettem magamnak egy olyan ruhát amibe átfogok öltözni ( egyáltalán nem olyan mint egy koszorúslány ruha) ( turkálóba vettem!!!)megmutattam neki nagy büszkén ő erre: Miért nem leszel ebbe? Ha meg annyira ragaszkodsz a másik ruhához mondjad nagyanyádnak, hogy fizesse ki ( az a nagyanyám apám anyja..) Ja és...neki nemkerült volna semmibe anyám fizette volna

- Anyám alig hívhat meg valakit, mert nagyon sokba kerül.. ( KB. 50 fös lesz abból 12 anyám vendége)

A vőlegény az öccsétől kéri majd az öltönyt.

Nem lesz dekoráció mert drága a dekoratőr

Nem lesz éjféli kaja mert drága, majd visszahozatja a ami megmarad a vacsorából..

szerintetek ez már egy kicsit nem spórolós lagzi?

ezeket mind az az idióta völgény találta ki...


2010. júl. 7. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


De kissé sporolós.

"idióta vőlegény", tudsz róla hogy ő (lesz) a nevelőapád is?? :)

2010. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Elég gáz a faxi...Mind1 biztos neked spórolja a lovét :D
2010. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Úristen, nehogy már te legyél kiakadva!

Biztosan nincs rá pénz. Én is inkább a lagziból vennék (pláne, ha második), minthogy utána éhkoppon éljek.

2010. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Sajnoos tudom,DE esküszöm kicsinálommm :D

Amugy meg tele van pénzel...

Jaja asszem jó kis összeg összejönne amit megspórol

2010. júl. 7. 10:32
 5/30 A kérdező kommentje:

3.

Nem nem....NEM SZEGÉNY

5 évig Amerikába dolgozott szóval elég szépen megszedte magát...

2010. júl. 7. 10:33
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Elég spórolós, a dekor hiánya még nem lenne baj, de azért valami olcsóbb kaját nem ártana adni a násznépnek éjfélkor, nem a kihűlt rántott húst, a töltött káposzta a szokásos étel ilyenkor. A koszorúslány ruháról én nem mondanék le a helyedbe, ne rajtad spóroljon, a nevelt lánya leszel.
2010. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

4.válaszoló.

Hát igen..Kapunk majd összesett sültkrumplit :)

Nemmondok le anyum anyja végülis kifizeti..

2010. júl. 7. 10:36
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem, ha ennyire skót, akkor inkább ne legyen semmi, csak menjenek el a polgármesteri hivatalba és házasodjanak össze.


A dekorációt meg lehet úszni kb. 5000 Ft-ból, mert lufi kell hozzá, jó tüdő meg néhány krepp papír, s ha valakinek van egy kis ízlése s kreativitása, akkor nyert ügyetek van. Persze az asztalra virág az még plusz költség.


Ha anyukád kifizeti a ruhádat, akkor semmi köze sincs hozzá, hogy te miben vagy. Máskülönben úgy illene, hogy közösen fizetik anyukáddal a lakodalmat, vagy olyan arányban, ahogyan a vendégek száma van. (Tehát anyukád kb. a 20-30%-át.


Anyukád mit szól ehhez, hogy ilyen a jövendőbelije? Ő ezt az oldalát már ismeri és szereti? Meggondolandó, hogy életképes-e ez a házasság!

S nem szabadna a vőlegénynek elfelejtenie, hogy attól, hogy az édesanyád férje lesz, még nem lesz az apád. Ha szeretne jóban lenni veled, akkor másképpen kellene hozzáállnia a dolgokhoz.


Sok boldogságot nekik!

2010. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

4.válaszoló.

Hát igen..Kapunk majd összesett sültkrumplit :)

Nemmondok le anyum anyja végülis kifizeti..

2010. júl. 7. 10:36
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

Én mindenesetre anyukád helyében kihajítanálak, hogy a lábad nem éri a földet... mégis mit képzelsz te magadról?

Anyukádnak joga van másodszor (sőt, akárhányadszor) férjhez menni, ahhoz, akihez akar, és nem kell a te engedélyedet kérnie hozzá.

Hogy meg lennél sértődve, ha fordított helyzetben, ő szólná le így a te esküvődet, és a te "idióta vőlegényedet"... Kapj a fejedhez, kislány!

2010. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!