Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem kicsi a 9cm-es esküvöi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kicsi a 9cm-es esküvöi tortafigura?

Figyelt kérdés
3 emeletes tortára keresek aranyos vigurát, ami megtetszett 9 cm. Nem mutat furán majd?
2018. máj. 14. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
de, vérgáz
2018. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvesseged.
2018. máj. 14. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
szerintem meg 13 felett az igazi
2018. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
24%
18 cm alatt semmi sem néz ki jól, ami figura alakú.
2018. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
váààá... ez legyen a legnagyobb bajod a házasságban....
2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azt hittem itt normális emberek adnak, normális válaszokat, de tévedtem.... kössz nektek
2018. máj. 14. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha én a helyedben lennék csak azzal törődnék, hogy nekem és a páromnak tetsszen.


Ez az esküvő rólatok szól.


Ha ezt valakik "furának" gondolnák akkor azt érezném, hogy még sincs helyük az esküvőmön, mert ha nem tud velem együtt örülni és azért jön el, hogy kritizálja az eseményt irigységből, titkolt ellenszenvből akkor neki és nekem is jobb ha máshol van.


A családomban ha esküvő van(sok unokahúgom van, gyakori) akkor egy héttel utána rendszerint az a téma az idősebbek között, hogy mi volt rossz a lagzin(rendszerint az, hogy nem volt teljesen fényesre nyalva a se**ük), de ezt sosem az ifjú párnak mondják, hanem egymás között sunyiskodnak, és számomra ez taszító.


Az ilyen vendég nem szeretettel érkezik.

2018. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm az egyetlen értelmes választ. Nem ez a legnagyobb bajom, csak nem tudom elképzelni hogy hogyan fog mutatni rajta. de max majd megemelik egy marcipán dobogóval :) Köszönöm mégegyser
2018. máj. 14. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Szívesen. :) Jó ötlet, vagy csináltass egy kis oltárt nekik.
2018. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez is szuper ötlet. köszönöm :)
2018. máj. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!