Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora a jó gyűrű? Rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a jó gyűrű? Rátok inkább kicsi vagy nagy a jegygyűrűtök?

Figyelt kérdés

Nekem alapjáraton nagynak hat, ha vizes a kezem úgy érzem le fog esni, ha sokáig rázogatom a kezem le is esik. Ugyanakkor pl reggel van h annnyira szoros, h nem bírom levenni.

Megéri bevetetni pl fel vagy egy számot? Valakinek van ezzel tapasztalata? Felek attól is h elhagyom de attól is h szorítani fog.

Belül homorú a gyűrű emiatt is jobban mozog mint a másik sima gyűrűt ami elvileg ugyanekkora


2017. máj. 12. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én, csak az az egy alkalomkor tettem az ujjamra, vagy is akkor sem én.

Ismerőseim körében sem látok egy emberen sem jegy, karikagyűrűt. Azt sem tudom, hol lehet, nem azt, hogy jó-é még az ujjamra.

2017. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, én ezt úgy oldanám meg, hogy reggel felveszem, este leveszem, illetve mosdóhasználatkor is leveszem utána felveszem. Oké hogy macerás, de én rettentő módon vigyázok a cuccaimra.
2017. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom és megválni sem akarok tőle :) Nem csak a tudat, de az eljegyzési gyűrűmben a kő elég nagy és rózsaszín, olyan gyönyörű.

Nekem a párom elég cseles volt. Megkérte nővéremet, hogy kérje kölcsön az egyik gyűrűmet, amelyiket hordok elég gyakran. A fésülködő asztalomon egy gyűrűtartón voltak a gyűrűim. Levett egyet és kérdezte, hogy nem adnám-e kölcsön. Mondtam, hogy persze, úgyis kicsi az ujjamra. Na azonnal nem kellett neki :D Aztán addig beszélgettünk egyik-másik gyűrűmről, hogy elvitt egy pont jót. Szóval nekem éppen tökéletes.


Viszont nemrég kaptam a másik kezemre is egyet. És ez egy picit nagy és én sem tudom, hogy mit kellene tennem, nem akarom elhagyni.

2017. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor mondjuk kar volt érte pénzt kiadni :D

Mi hordjuk és erre vonatkozik a kérdés

2017. máj. 12. 17:52
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez egy sima karika gyűrű nem Köves, ennek azért nem kene h baja legyen egy kezmosastol. Ha nagy köves lenne akkor levenném de nem tervezem egész életemben napi 10szer fel-le kapkodni ezért szeretném bevetetni.

Olyan tapasztalatot várok, h hosszú távon mi a jobb, ha kicsit szorít esetenként vagy ha inkább nagy. Attól is tartok, h nyáron megdagad a kezem és szorítani fog. Nem lenne az se túl előremutató ha havonta vinném méretet változtatni.

2017. máj. 12. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt szokták csinálni, hogy a jegygyűrű nagyobb és a karalikagyűrű tartja meg.
2017. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi mindentől függ mennyire van megduzzadva az ember keze. Nekem elvileg jó volt a gyűrűm, aztán mégis elhagytam, ráadásul félidős terhes voltam már. Szerencsére meglett. A terhesség végére pedig le kellett vennem, mert szorított annyira vizesedtem. 20 kg + után is jó volt, de strandon mindig levettem, vízbe nem mertem bemenni vele. Az utolsó terhesség adta meg a kegyelemdöfést, le kellett tennem a gyűrűt. Szoros volt, kaptam egy újat, amit 2 éven belül elhagytam, észre sem vettem, mikor csúszott le az ujjamról.


Én a pont jóra szavaznék, legfeljebb lehúzom ha szorít. Sajnos te sem tudhatod hogy változik a tested idővel. Láttam olyat is, hogy nyakláncra fűzte valaki úgy hordta.

2017. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem télen egy picit mozog, napközben laza, de az ujjam közepénél lévő csonton nem tud átcsúszni, reggel pedig annyira szoros, hogy nem tudom levenni. Nekem így tökéletes!
2017. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rám mindkettő kicsit nagy, az eljegyzési annak ellenére is, hohy bevetettünk egyszer belőle, így azt most a mutatóujjamra jó... Én nem hordom állandóan őket, munkában és otthon nincs rajtam, de ha csinálunk valami közös programot, akkor felveszem mindkettőt.
2017. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!