Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kicsi lett a gyűrű, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi lett a gyűrű, mit tudunk csinálni? (Kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Sziasztok

egy kicsit kicsi lett a gyűrű, felmegy az ujjára, de látszik hogy 1 2 mérettel nagyobb kéne (pedig gyűrűről lett levéve a méret) a probléma az, hogy másik városban vettem meg a gyűrűt, 250 kmre, nem tudom oda visszavinni. Bármelyik ékszerésznél méretre igazítják, vagy csak ott ahol vettem?


2016. nov. 17. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármelyiknél.
2016. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Keress vékonyabb ujjú partnert.

Szerintem ez lesz a megoldás.

2016. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem bonyolult, hanem rendkívül egyszerű. Elmentek a legközelebbi ötvöshöz, aki megcsinálja.
2016. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam a bonyolultat, mert nem az 5 kmre lévő tescoban vettem hanem 250 kmre. És nem kellett még sose igazítani, nem tudom hogy működik. A 2 ezüstgyűrű amit korábban vettem neki az jó méret volt. És tudja valaki mennyibe kerül az igazítás?
2016. nov. 17. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A kínaipiacon simán elcserélik, te adod ezt, ők adnak érte egy tucat másikat.
2016. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Senki se tudja, mert varosfuggo, helyfuggo, eszkozfuggo is lehet. 5 nem nem lesz tobb azert szerintem. De mar reg voltam javittatni...
2016. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. nov. 17. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah meg ha a kovet is ki kell venni hozza, akkor az ujrafoglaalsert is kerhetnek. Szoval fazonfuggo is. De ez meg a nyujtas merteketol is fugg.
2016. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,rákérdezek ma, 1 mérettel kéne kb hogy nagyobb legyen.
2016. nov. 17. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmikor nem tudtok eljutni oda? Csak az eljegyzési gyűrű amit jó esetben egy életen át hord... Gondolom nem direkt csak azért mentél oda, vagy ha már rászántad akkor pár hét múlva próbáljatok meg eljutni.

Egyébként gyűrűfüggő, sokszor nem vállalnak köves gyűrűt a foglalat miatt, nem lesz ugyanolyan már mint volt! Vagy becseréltetitek vagy ráfizetéses ha nem ott vettétek, vagy elrontják.

2016. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!