Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kicsi maradandó és látványos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi maradandó és látványos esküvő kis pénzből hogyan?

Figyelt kérdés
Kis települèsen èlünk, 8ève vagyunk együtt 5 ès 2èves gyerekeink vannak. Nyáron szeretnènk összeházasodbi. Fèlretett pènzünk, elkèpzelèsünk nincs. Tudom, ez így vakvágány :) A ruhához ès a vele járó szèpsègekhez ragaszkodom, ez megoldott. De mivel nincs pènzünk hogyan lehetne izgalmas szèp kis esküvőt szervezni? A meghívott kb 30 fő lenne. Mi mennyibe kerülne min lehes spórolni ès hogyan? Èn nem szeretek a központban lenni, szerepelni. Nekem a ruha a kèpek ès mi 4en vagyunk fontosak, a párom viszont vőfèlyes lagzit szeretne. Pènzünk erre nincs. A meghívót meg tudom csinálni de fogalmam nincs helyekről virágokról semmiről. Mi állunk mindent. Mit ès mikor kell elkezdeni szervezni, hogyan? Tudom szinte lehetetlen a kèrdèsem, de hátha volt már valaki hasonló helyzetben.
2016. jan. 29. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőm egy pizzeriat bérelt ki es szepen feldíszítettek sajat maguk,leginkabb lufikkal. 25 fő volt a meghívott, ruhával mindennel 200 000 ft volt.
2016. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Írjátok bele a meghívóba, hogy nászajándékot nem kértek csak annyit, hogy mindenki adjon/vigyen az esküvőhöz amit tud.
2016. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont nyáron voltam vidéken esküvőn. Ott úgy nézett ki, hogy az udvarukban volt. Nem volt hatalmas udvaruk, de kb ennek az 50-60 főnek teljesen ideális volt.

Volt személyzet, hátul a konyhában főztek meg felszolgáló, aki kivitte az ételeket. Különböző italokkal fogadtak bennünket, laptop rá volt kötve hangfalrendszerre és arról szólt a zene. Volt emeletes esküvői torta is, és lefogadom nem egy vagyonból hozták össze. Szépen lufikkal is díszítve volt az udvar

Én biztos vagyok benne, maradandó élmény volt, az otthonukban :)

2016. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnènk a családot semmilyen költsègekbe verni. Sem ajándèkot sem pènzt nem kèrünk. Ez bele lesz fogalmazva mindenkèpp. Csupán szeretnènk megosztani a legszebb mapunkat másokkal de a legolcsóbb formában. Átlagosan èlünk átlagos fizetèsből. Èvek óta halogatjuk de fèlretenni rá nem tudtunk. Tovább húzni nem szeretnènk.
2016. jan. 29. 09:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Igen az udvaton èn is gondolkodtam már csak a gyerekek miatt is, háznál lennènk. Hely az van mert nagy a porta, de erős rendbetètelt igènyel. Viszont ahhoz ha jól gondolom kellene sátor vagy valami, asztalok szèkek.
2016. jan. 29. 09:44
 6/15 anonim ***** válasza:

a költségek nagy részét a kaja teszi ki, ha úgyis nálatok lenne a lagzi főzzetek ott, kérjetek meg családtagot aki legalább segít, vagy a környéken biztos lehet bérfőzetni, aki megfőzi a kaját és nektek csak el kell hozni, vagy bogrács, legalább összehoz mindenkit

székeket, asztalokat lehet bérelni iskolától, művelődési házból esetleg, nyáron még talán sátor se kéne, csak valami világítás

virágcsokor nem kötelező, de bármelyik virágos tud kötni egy szép kis csokrot ami nem kerül sokba

díszítésnek meg pár lufi ha szeretnétek

zenésznek pedig nem kell egy egész zenekar, itt nálunk van olyan pasi aki a szintetizátorával, meg hogy ő énekel nagy bulikat csinál, próbáljatok meg ilyen egyszemélyeset keresni, kb úgy 10.000 Ft- ot kérhet

2016. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
30 fővel batyusan is meg lehet csinálni, csak koordinálni kell, hogy ki hoz köretet, sültet, sütit stb. Ti biztosítjátok az italokat, meg a kertet. Vagy grillparit csináltok a kertben sütögetés, lampionos, fényfüzérek a fákra stb. Ehhez egy nagybevásárláshoz szükséges pénz elég.
2016. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Óóóóó mi majd itt tartjuk a házvégébe a kertbe (nagy a kert). Eljön kb pár rokon meg 1-1 jóbarát, anyám süt csirkét, disznót, aztán jóétvágyat. Nem kell ebből nagy bulit rendezni. Emlékezetesnek meg emlékezetes lesz, ha átjön a genya szomszéd öregasszony hogy "hángosák" vagyunk.
2016. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy Lagzi Lajcsi most akciósan vállal fellépést :P
2016. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Mi is a kertben tartottuk, és szerencsénk is volt. Anyum ingyen kapott kölcsön pavilont, padokat és asztalokat a nyugdíjas klubtól.

Kajákat mi főztük, sok alkoholt eleve nem akartunk, zene ment a számítógépről. Gyakorlatilag egy keri partival lerendeztük, és ezt a meghívottakkal is így közöltük.

Sőt nekem a nagy habcsók ruhára se volt igényem, azt se kellett kifizetni.

2016. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!