Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kicsi maradandó és látványos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi maradandó és látványos esküvő kis pénzből hogyan?

Figyelt kérdés
Kis települèsen èlünk, 8ève vagyunk együtt 5 ès 2èves gyerekeink vannak. Nyáron szeretnènk összeházasodbi. Fèlretett pènzünk, elkèpzelèsünk nincs. Tudom, ez így vakvágány :) A ruhához ès a vele járó szèpsègekhez ragaszkodom, ez megoldott. De mivel nincs pènzünk hogyan lehetne izgalmas szèp kis esküvőt szervezni? A meghívott kb 30 fő lenne. Mi mennyibe kerülne min lehes spórolni ès hogyan? Èn nem szeretek a központban lenni, szerepelni. Nekem a ruha a kèpek ès mi 4en vagyunk fontosak, a párom viszont vőfèlyes lagzit szeretne. Pènzünk erre nincs. A meghívót meg tudom csinálni de fogalmam nincs helyekről virágokról semmiről. Mi állunk mindent. Mit ès mikor kell elkezdeni szervezni, hogyan? Tudom szinte lehetetlen a kèrdèsem, de hátha volt már valaki hasonló helyzetben.
2016. jan. 29. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt intézd először ami számodra a legfontosabb, így ha később másban kompromisszumot kell kötnöd mert az adott dologra kevesebb jut/már lefoglalta más az adott dátumot akkor nem fogod (annyira) rosszul érezni magad. A ruhát varrathatod is (jellemzően nem kerül sokkal többe mint bérelni, viszont így utána el tudod adni, vagy legalább is a tiéd marad=maradandó), a fotóssal sajnos nem nagyon tudsz spórolni (biztosan van aki szerint jó az olcsó is, de ha igényes vagy a képeidre és szombati/egész napos esküvőt szeretnél akkor 150.000 Ft alatt nem nagyon fogsz találni olyat aki megfelel). A vőfély kérdést megoldhatjátok egy olcsóbb hivatásossal (50-60e Ft összegért már korrekt és ügyes vőfélyt találni), vagy megkérhettek valakit a rokonságból akinek nagy hangja van és szereplési vágya, utóbbinak az a veszélye, hogy ha mégis inába száll a bátorsága akkor nem lesz vőfély. Érdemes időben elkezdeni szervezni (nem tudom mikorra szeretnétek) de ha még idén akkor sürgősen nézzetek körbe mert a menőbb szolgáltatóknál a szombatok nagy része ilyenkorra már foglalt.
2016. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó mi vidèken lakunk, itt a töredèke az ilyesmi. Profi fotós 70 de nekünk nem kell profi. A vőfèly szintúgy 15 20e ft.
2016. jan. 29. 13:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy vidék vagy főváros, aki megfelelő felszereléssel és azt használni képes szakmai tudást vonultat fel (profi= ebből él) az nem 70e Ft-ért dolgozik, hanem kb. a duplájánál kezdődik. Azt írtad fontosak a képek ezért írtam, hogy olyanra bízd aki valóban profi. :)
2016. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk a profi aki ebből èl, saját stúdiója van, versenyeket nyer a kèpeivel 70e ft-ot kèr :) De nem a fotós volt a kèrdès, hanem a többi :)


Egyik válaszadó írta a ki mit hozzon. Ilyen nem lesz nem szeretnènk.

2016. jan. 29. 14:42
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Akkor az illető vagy feketén dolgozik, vagy valami más egyéb nem stimmel vele, vagy veszteséges, vagy nem egész napos esküvőt vállal 70ezerért.
2016. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!