Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi és menyecs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi és menyecske ruhátok volt?

Figyelt kérdés

menyasszonyi pl: váll nélküli (ez ami a leggyakoribb, nem tudom mi is a hivatalos neve..), ejtett vállú, nyakpántos, spagettipántos, stb...


menyecske: milyen színű, stb.


2010. jún. 5. 08:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nekem:

nyakpántos menyasszonyi

zöld téridg érő menyecske


(képeket is küldhettek, kíváncsi vagyok:)

2010. jún. 5. 08:49
 2/13 anonim válasza:
65%
én nem tuom mijen ruhám lesz még én félek ettől az egésztől mert már 3 honapja nem láttam a párom és nálunk ez a szokás hogy ha eljő az eskűvő ideje akor 4 honapig nem láthatjuk egymást tuom hűjeség de ez van andrea
2010. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
65%
nekem telis telle győngyőkkel lesz a ruhám és a menyecske ruhám tűz piros lesz és fehér nyak pántal
2010. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem még nem volt esküvőm - ne is adja az ég, hogy valaha is férjhez menjek,nem áll szándékomban -, de ha egyszer mégis megtörténik a nagy csoda, tuti, hogy empire ruhám lesz, ezt már nagyon régen eldöntöttem:)


[link]

vagy:

[link]


Menyecske-ruha valami térdig érő, és rózsaszín, mert az a szín áll jól nekem:)

[link]

2010. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Az első esküvőmön hagyományos nagyszoknyás felsliccelt fodros, aminek rövid újja volt, abban is volt áttetsző rész. könyékig érő kesztyű, amit a mutatóújjamnál kellett beakasztani. Gyöngyház harisnya, élő orchidea hajpánt.

Aztán elváltam.

A második esküvőmre (ahol én voltam én, nem egy bohóc) a túrkálóban vettem egy vajszínű ruhát egyenesszabásút, vajszínű cipőt, és margaréta csokrom volt. Két tanú. Nem bántam meg, hogy kihagytam a cirkuszt, mert olyan nincs, hogy valaki ne fikázza a lakodalmat, pedig kiteszi az ember a lelkét hogy minden jó legyen. Ennél az esküvőnél is elkezdtük, hogy kiket hívjunk meg, meg mi legyen a kaja, stb., aztán kinyögtem, hogy mi lenne, ha senki nem lenne ott, tanút majd találunk, így egy szép augusztusi péntek délutánon megesküdtünk, tök egyszerűen és hónapok múlva mondtuk el a családnak, meg a barátoknak... hát, tudomásul vették, aztán jött az, hogy miért nem így, meg úgy, de két egyforma elképzelés nem volt... A férjem mindig azt mondja, a család olyan mint a mocsár... tisztelet a kivételnek. JA aztán kaptuk magunkat, bepakoltunk a kocsiba és elmentünk vadkempingezni H.o-ba.

Szorítok hogy csodálatos esküvőd legyen, nem lehangolni akartalak, csak ez is egy lehetőség. Csak ügyesen a betolakodókkal :O)

2010. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

09.09 ez az első gyönyörű.

Én varrattam a ruhámat, ugyan annyi volt a varratása, mint ha kölcsönöztem volna.

A menyecske ruhám óarany volt és a dressboxban vettem

2010. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%
Nekem vajszínű ruhám volt halványbarna virágdíszítéssel, átlátszó hosszú ujjal. Utálom a fehéret, és nem vagyok valami vékony. Semmi kiegészítő nem volt, azokat sem szeretem, vagyis mégis, egy gyöngy bizsu a nyakamon. Menyecskeruhám farmer és póló, mert nem lagzi volt, hanem egy hatalmas buli utána rockzenével :)
2010. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nyakbaakasztós volt. Ekrü színű, abroncsos, és a felső szoknya fel volt húzva kb. a szoknya rész közepéig és hatalmas púder színű rózsákkal volt odafogatva. Egyébként egy Ian Stuart ruha volt. A menyecske ruhám pedig rövid volt, pánt nélküli, barna, ekrü színű csipkeberakással.
2010. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esküvői ruha:

- itt vagyok az egyik: [link]

- menyecske: saját magam találtam ki. Dupla ruha, alul piros selyem, felül tiszta piros csipke. V kivágású, enyhén fodros/pörgős a szoknya része, a dekoltázsnál a csipke kiemelve, az ajánál a csipke rövidebb, mint selyem + egy piros selyem boleró. A nyaklánc és a karlánc élő virágból készült.

2010. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12:23-as vagyok:

ez kimaradt: a menyecske a térdem közepéig ért

2010. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!