Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi ruha alá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi ruha alá vettetek fel melltartót?

Figyelt kérdés
A fűző valóban tart rendesen?Egész éjszaka ?
2010. máj. 22. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg össze kell nézni, van miből nem látszik ki/űt, de ha pl. annyira kivágott a hátulja szilikonosat se vennék alá. Régebben voltak azok a meltartók, amiknek nem is volt hátulja, de nekem nem volt nem tudom pontosan hogy működik. Ha eleve olyan a ruha, hogy normálisan nem lehet alá melltartót venni egy ilyen ruha már legyen úgy összerakva, hogy ne is kelljen szerintem.
2010. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


A menyasszonyi ruha nyakba pántos volt, az alá vettem egy nyakba pántos melltartót.A menyecskeruha pánt nélküli volt, de fűzős.Anyukám úgy behúzta, hogy alig kaptam levegőt, de nem esett le, pedig megpörgettek rendesen!Na az alá nem húztam melltartót, azért is húzta meg anyu annyira.

Egyébként B-s melleim voltak akkor, de most már jóval nagyobbak, nem merném megjátszani melltartó nélkül.

A pánt nélküli melltartó valóban jó ötlet, én is vettem akkor, de aztán mégsem húztam fel.Végig szilikoncsík van rajta, elég jól tapad a bőrhöz.

2010. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még én sem "keltem el" ugyan, de több estélyi, illetve koktél ruha is megfordult rajtam. A lényeg hogy neked kényelmes legyen. Ha biztonságban érzed magadat melltartó nélkül, akkor fölösleges, viszont ha nem, akkor mindenképpen húzzál, hogy ne ezzel legyél elfoglalva! :) Nekem kicsi melleim vannak, így a fűzős alá többnyire nem szoktam felhúzni. Kényelmetlenebb pánt nélküli melltartóval, mint anélkül! :) Viszont a nem fűzős ruhák alá mindig!

Én azt tanácsolom neked, hogy menj be egy jobb fehérnemű boltba, ahol nagyobb a választék, és kérd az eladó tanácsát! Én is így választottam a pánt nélkülit, de volt nekik ez a szilikon "mellrecuppanós" is, ezt is felpróbálhattam, illetve többfajta pánt nélkülijük is volt, olyan is aminek a hátulja szilikon és elöl kapcsos.

Húzd fel a ruhádat, és nézd meg, hogy mennyire látszik ki a hátad, ha rendesen meg van szorítva. Ahhoz egy kicsit nem árt hozzáadni a vacsora utáni esetre, hátha engedni kell belőle :) Így a fehérnemű boltban könnyebb dolgod lesz. Illetve ha már rajtad van a ruha, mászkálhatsz, ugrálhatsz benne kicsit, és majd meglátod, hogy hogy a jobb. :)

2010. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj a ruhában mellatartó nélkül ugrálni valamennyit, akkor meglátod, hogy nem érzed-e magad kényelmetlenül. Ha igen, akkor feltétlen vegyél melltartót, mert az borzasztó látvány, amikor a menyasszony ráncigálja vissza a ruhát, hogy a cicijei ne potyogjanak ki belöle.
2010. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!