Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet úgy lagzit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy lagzit csinálni, ha nagyon szétszórt településeken él a család?

Figyelt kérdés
Párommal gondolkozunk, hogy ideje volna összeházasodnunk, mert 3 éve együtt vagyunk lassan és már van egy kislányunk is. A gond az, hogy a szűkebb családi kör is fél Magyaroszágon belül van(Pest, Borsod és Csongrád megyében) Alapból ott kezdődik a gond, hogy nem tudnánk, hogy hol tartsuk! A másik probléma, hogy az ő családja és az enyém két roppantul külön világ(társasági, konzervatív nézeteket való kontra szabadelvű, szószerint família), és eddig nem úgy tünt, mintha egyiket is érdekelné a másik család. Párom azt javasolta, hogy mi van, ha csak elmennénk két tanuval titokban, és csókolom, de a gond, hogy valószínűleg a rokonok vérig lennének sértve, ha kiderülne utólag! Szerintetek hogy csináljuk? Nekem már megfordult a fejemben, hogy talán hagyjuk az egész esküvőt, és a béke érdekében maradjunk élettársak..
2010. máj. 19. 22:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mi pont kecskemétiek vagyunk:D Másfélszobás lakásba nemirógazán lhet sok embert elszállásolni.
2010. máj. 20. 12:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah...akkor nem tudom :( Még nekünk is fejtörést fog okozni :) Ha eszembe jut valami akkor írok :) Sok boldogságot!
2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én eddig ilyen szituációra két féle megoldást hallottam(mindkét esetben olyan helyen volt az esküvő, ahol a vendégek tudtak aludni):

- ha úgy áll a pár anyagilag, akkor mindenkinek fizetik a szállást

- ha pedig nem, akkor a közeli hozzátartozóknak fizetik a szállást (pl. szülők, testvérek, nagyszülők...ki, kit tekint a szűk családi körébe), a többi vendégnek meg elmondják, hogy ne haragudjanak, de azt nem tudják megoldani, hogy mindenkinek fizessék a szállást és meg kell őket kérni arra, hogy maguknak állják azt.

Elsőre ez lehet, hogy furán hangzik, mekem is az volt, de az egyik barátnőméknél ez így volt (ill. az ő baráti körében ez teljesen természetes) és a vendégeik ezt maximálisan megértették.

Úgy gondolom, hogy az esküvő az életünk egyik legszebb napja és akiknek fontosak vagyunk, ők úgyis eljönnek ezek ellenére is.

2010. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én az utolsóval értek egyet. Az én tágabb rokonságomban volt olyan, aki kijelentette, ha nem küldök érte Pestre autót, és nem oldom meg a hazaszállítását, no meg nem adok neki szállást, akkor nem jön el. Na, és nem is fog:-)
2010. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!