Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet úgy lagzit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy lagzit csinálni, ha nagyon szétszórt településeken él a család?

Figyelt kérdés
Párommal gondolkozunk, hogy ideje volna összeházasodnunk, mert 3 éve együtt vagyunk lassan és már van egy kislányunk is. A gond az, hogy a szűkebb családi kör is fél Magyaroszágon belül van(Pest, Borsod és Csongrád megyében) Alapból ott kezdődik a gond, hogy nem tudnánk, hogy hol tartsuk! A másik probléma, hogy az ő családja és az enyém két roppantul külön világ(társasági, konzervatív nézeteket való kontra szabadelvű, szószerint família), és eddig nem úgy tünt, mintha egyiket is érdekelné a másik család. Párom azt javasolta, hogy mi van, ha csak elmennénk két tanuval titokban, és csókolom, de a gond, hogy valószínűleg a rokonok vérig lennének sértve, ha kiderülne utólag! Szerintetek hogy csináljuk? Nekem már megfordult a fejemben, hogy talán hagyjuk az egész esküvőt, és a béke érdekében maradjunk élettársak..
2010. máj. 19. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenkor ideális esetben (értsd: van rá keret) úgy szokták csinálni, hogy x helyen tartják az esküvőt, és akik nem helyben laknak, azoknak biztosítanak szállást, akár szállodában, akár máshol, de a lényeg az, hogy jobb esetben nem a vendégek fizetnek azért, hogy alhassanak valahol, hiszen ők a vendégek. Ezt nem tudom, hogy tudnátok megoldani. Mert azért ez nem kevés pénz.
2010. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Két tanu,ahogy a párod mondja. Ha megsértődik a rokonság,majd megbékül. Ha ennyire szétvagytok szórva,akkor nem is találkozhattok sűrűn. A kicsi érdekében jobb lenne,ha összeházasodnátok.
2010. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi pénzeket van. Ha jól el vagytok eresztve, akkor lehet szállodában elszállásolni a vendégeket, a helyszín pedig legyen semleges.


Ha nem tudtok olyan mélyen a zsebbe nyúlni, akkor érdemes két tanúval házasodni, a rokonoknak meg nincs mire megsértősniük, ha tudják, hogy nem volt pénzetek a világ minden feléből összetrombitálni a rokonokat.

2010. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a rokonság az ország két szélén lakott. Ezért aztán, hogy igazságos legyen a dolog, az ország közepén tartottuk. Nem vicc. Ugyanannyit utaztak mind a két család és a barátok, pedig ez együtt legalább 200 km volt oda is és vissza is. Senki nem sértődött meg. Aki nem akart eljönni, az nem jött el. Így csak százan voltunk :)
2010. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy első ránézésre egyetértek az élettársaddal.

A rokonság meg sértődjön.Minden csoda 3 napig.......

2010. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tartsatok kis esküvöt barátokkal és a szük családdal a többikenek meg küldjetek egy videót.

Messze laknak sértödjenek meg ha akkarnak.

2010. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak, hogy a szűk család is messze van, párom szülei 100kmre, tesvére 1000(!)kmre külföldön, én szüleim 110kmre, testvérem 210kmre :( Ahol lakunk senki sincs, csak mi:( Nem hiszem, hogy szállodát, panziót lenne keretünk fizetni pluszban, mert ugyan nem élünk rosszul,van spórolt pénzunk, de azért annyi nincs, hogy mindenkit elszállásoljunk és lakodalom is legyen.. Csak marad a kicsi vacsi:)
2010. máj. 20. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem sértődhetnek meg mert a ti pénztárcátokból menne a dolog.Tehát azt hívtok meg akit ti akartok.ti tudjátok mekkora vendégségre van pénzetek.

Egyébként olvastam itt az oldalom egy beírást,hogy ők úgy oldották meg a dolgot,hogy összeházasodtak titokban két tanúval,nem is mondták el senkinek,csak miklr évek múlva elkezdték őket piszkálni hogy már ideje lenne összeházasodniuk,akkor mondták meg hogy már rég összevannak.Így akkora volt a megdöbbenés,hogy még megsértődni is elfelejtettek a rokonok.

2010. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Testvéreket,szülőket csak el rtudjátok szállásolni nálatok,a rokonok meg ne érdekeljenek.
2010. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Jövőre tervezzük az esküvőt, max. 50-60 fővel, hatalmas lakodalom nélkül, csak egy kellemes hangulatú vacsorával. Párom szülei csongrád mellett laknak, nagyszüleim bakonyban, mi pesten vagyunk, szüleim meg pest mellett...szóval szerintem valahol becélozzuk kecskemét környékét, onnan mindenkinek csak fél óra-óra lenne az út, nagyszüleim tudnának pesten aludni nagynénéméknél. Párom szülei miatt muszáj hozzájuk közel rendezni az egészet, mert állatokkal foglalkoznak, és nem tudják otthonhagyni őket huzamosabb ideig (van kb 50 kecskéjük, mivel kecskesajtot készítenek és azokat ugye napi 2x fejni kell, plusz etetés, sajtkészítés...). Szerintem ti is próbáljatok meg becélozni egy olyan nagyobb várost, ami mindenkinek kb. egyforma távolságra van, vagy beszéljetek rokonokkal, hátha el tudják szállásolni a másik családot. :)
2010. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!