Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindjárt esküvő és elbizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt esküvő és elbizonytalanodtam. Nálatok volt ilyen? Hogyan győztétek le?

Figyelt kérdés

Nem az esküvő tényén vagy a választott partneren bizonytalanodtam el, hanem az esküvő bizonyos részletein- jó ruhát választottam-e, jó lesz-e a hajam, a zene, a menü, ilyesmin pánikoltam be. Jó esetben ez lesz az egyetlen esküvőm, és azt szeretném, hogy tökéletes legyen, de nyilván mindig jön újabb, jobb ruhakollekció, látok másoknál másfajta sütit, hallom, ahogy mások visszaemlékeznek a maguk lagzijára, és úgy elirigylek tőlük dolgokat... Már kevesebb, mint két hónap van hátra, utolsó pillanatban nem gondolhatom meg magam, és már ezzel kezdem a párom is kicsit idegesíteni.


Nálatok volt ilyen? Ti ezt le tudtátok valahogy győzni?


2017. márc. 18. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmet nem spiláztas túl, hiszen nem attól lesz tökéletes hogy milyen a diszlet stb hanem hogy ahoz mész hozzá akit szeretsz. Tökéletes lesz, ne aggódj.
2017. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi ,úgyis válasz le a vége, nem kell agyon idegeskedni,idővel majd meg is csal.
2017. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha úgy indulsz ennek az egésznek neki, hogy úgysem lesz minden tökéletes, ez egyszerűen lehetetlen. Az esküvő sem úgy fog alakulni azt ahogy te pontról pontra megtervezted, egy kis hiba mindig becsúszik, de ezt el kell tudni engedni. Nem az a lényeg milyen ruhában leszel, nem az a lényeg milyen lesz a süti, az a lényeg, hogy a pároddal összekötitek az életeteket és ezt a családdal és barátokkal megünneplitek. A többi csak a körítés amivel jóesetben senki nem fog foglalkozni.
2017. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miden úgy lesz jó, ahogy van, ne agyalj ilyeneken. Mindig lesz egy újabb/csinosabb/divatosabb/szebb ruha/frizura/szín/szalvéta :D De ez lesz a te esküvőd a te ruhád stb.
2017. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Gondolj arra, hogy senkit nem érdekel igazán az esküvőd rajtad kívül, és úgysem fognak rá emlékezni, milyen ruha volt rajtad és milyen sütit ettetek.
2017. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A válóperre is gondolj, arra is megvan már a ruhád?
2017. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen milyen válaszolók vannak! Ne aggódj kérdező akik ilyen gonoszságokat írnak a személyiségük miatt vagy sose lesz ilyen élményben részük vagy már a személyiségük miatt elváltak és semmi esélyük még egyszer párt találniuk.


Kérdésedre a válaszom: hasonló cipőben vagyok, de nekünk "csak" júliusban lesz a nagy nap. Hatalmas a káosz a fejemben és sok minden miatt izgulok (helyszín, dekor).


Azzal nyugtatom magam, hogy megváltoztatni a dolgokat már nem nagyon tudom és biztos, hogy azért jó lesz! Nem véletlenül döntöttünk azok mellett a dolgok mellett.


No meg, végül is az is csak egy nap! Nem hiszem, hogy ez lenne életünk legszebb napja, ez csak egy kapu a boldogsághoz. Szerintem sokkal jobb, könnyedebb boldogság lesz a nászút, a házfelújítás, a lakberendezés. Van abban valami, hogy ez a nap csak nekünk igazán fontos, a vendégeket pont nem fogja érdekelni a dekor, a virág, a ruha stb. Szeretnének egy jót enni, táncolni és kiszakadni a hétköznapokból egy picit a ti boldogságotok apropóján.

2017. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!