Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan merjek oltár elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek oltár elé állni, mikor körülöttem mindenki válik?

Figyelt kérdés
Boldog kapcsolatban élek, és nemsokára mi is összeházasodunk. De mást sem látok magam körül, csak hogy a barátnőim válnak, vagy egyedül maradtak a gyerekkel. Mindenkitől csak a panaszt hallom: elhagyott, mert még nem volt kész az apaságra, és most a gyerektartást sem akarja fizetni.. vagy: válni akarok, mert: ver, megcsal, nem szeretjük már egymást....Segíts albérletet keresni?, befogadnál pár éjszakára, ha megint kezet emel rám? Vigyáznál a gyerekre, még közlöm apjával, hogy el akarok válni? Lennél az alibim, ha férjem/barátom esetleg nálad keresne? Egyszerűen szörnyű, amit magam körül látok, tapasztalok...ÉS bevallom kezdek alaposan megijedni...
2008. okt. 8. 06:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet felelemmel hazassagot kotni, varj meg es ne surgesd a hazassagot! Ha pedig nagyon fontos hogy vegre feleseg lehess akkor az eskuvo utan varj a babaval, mert ha megis gond lenne, gyerek nelkul konnyebb lenne elvalni.

Kulonben szerintem nincs recept az eletre!

2008. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!