Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bonyolult családi viszonyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult családi viszonyok. Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak gyerekként. Anyám-apám között rossz a viszony, anno a ballagásomnak is bőgés és balhé lett a vége... Szóval már önmagában feszkós lenne így az esküvő.

DE! Apám újraházasodott, van több (fél)testvérem. Őket szeretném meghívni, mert jóban vagyunk. De ha őket meghívom, akkor ugye az anyjukat is illik, mert bár nem vér szerinti rokon, azért mégis tizenévet volt házas apámmal és kedvel...

DE! Apám attól a nőtől is elvált, a nőnek van párja, tehát gondolom őt is illene, de ő nekem senkim - plusz apám utálja... És persze gondolom apám is hozná a saját párját, mert esküvőre úgy illik, szóval oda-vissza konfliktus.


A család itteni fele azt mondja, hogy ne hívjak meg senkit, mert semmi közöm hozzájuk, max apámat, de ha őt hívom, a tesómék sértődnek, ha a tesómékat hívom, az anyjuk sértődik, ha mindenkit meghívok, az én anyám borul ki, plusz esetleg apám is az ottani dolgok miatt...

Mindenképp katasztrófa.


Más mit csinálna ilyen helyzetben?



2016. dec. 8. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a tesóid meghívod az anyjukat nem kell, igazából neked senkid mégha jó is a viszony. Ha szeretnéd akkor viszont hívd, egyszer van ilyen az életben. De apukáddal mindenképp beszélj, mondd meg neki kerekperec hogy vagy viselkedik vagy nem kell hogy jöjjön.
2016. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem (menysszony) is ilyesmi nagyon jó családom volt, így tartottunk egy 2 tanús ceremóniát, majd a férjem szüleinél egy vacsrát. pont.

2017. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!