Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátom bátyja esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom bátyja esküvőjére milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ha így könnyebb ötleteket mondani. Szoknyára azért nem gondoltam, mert nem vagyok magassarkús, így az nem olyan szép. Szeptemberi időhöz kellene ruha. Gondoltam fekete fényes anyagú nadrágra, meg valami szép felsőre. Olyan kéne, amibe utána lehet táncolni is
2010. ápr. 15. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Divat-öltözködés kategóriába kellett vna megkérdezni!

Amúgy szépet-elegánsat,időtől függően nyitottat v zártat,de ne öltözd túl a menyasszonyt!:)

2010. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor első esküvőn voltam még bakancsos korszakom volt és egyberuhát vettem fel.meglepően csinos voltam. ha nem vagy magassarkús csajszi akkor is egy amolyan balerina cipőhöz sokféle cucc illik.Semmiképp ne vegyél fel fehér blúzt, fekete alsót. az olyan iskolai ünnepes. Nem vagyok vékony és nagy a cicim, nekem a mellnél kersztbe vagy behúzott felsők a jók amik alul bővek mintha szoknya lenne, de mégsem, talán tunika szerű. csini élre vasalt nadrág hozzá.Szeptemberig van időd vásárolgatni, kirakatot nézni, hajrá!!!
2010. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kosztümre szavazok!:) bár a magassarkú ilyenkor is illik.
2010. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát egy néhány centis sarok is elég, én mindenképpen valami csinosabb egyberuhára vagy szoknyára kösztümre szavaznék.

Ha nyáron lesz egy elegánsabb nyári ruha olyan koktél ruhás jellegű tök jó.

2010. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!