Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Októberbe hova érdemes Nászútr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Októberbe hova érdemes Nászútra menni (külföld)? SOS

Figyelt kérdés
Szeretnénk, barnulni,strandolni is ...Gyönyörű tenger,romantikus helyek,de aktív éjszakai életre is legyen lehetőség,hiszen fiatalok vagyunk ! Mno meg, ne legyen túl drága !
2016. jún. 20. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyiptomról vagy Tunéziáról mi a véleményetek ?Azt az infót kaptam,hogy ott még jó meleg van!
2016. jún. 20. 13:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen ott még meleg van. De tudod ki menne most oda.
2016. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen ! Amúgy nézegettem pld Ciprust, kaptam jó hotelt árban és minőségben , de a repjegy az egeket éri..?! Sosem kapunk már egy normálisat...
2016. jún. 20. 16:30
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha Gorogorszag tetszik, nyugodtan menjetek oda. A migransok nem a tengerparton vannak meg meg csak nem is a turista ovezetekben, nem ertem miert hiszi mindenki ezt. Kb. mintha nem jonnel Budapestre mert mi van a szerb hataron es "jaj".
2016. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Görögországgal csak az a probléma,hogy félek nem lesz meleg, és fázós típus vagyok .Meg persze,napozni is akarok !
2016. jún. 20. 17:11
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyiptom novemberben az oke. Most 40-45fokban kizart...
2016. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Madeira, vagy a Kanári szigetek. De ha bulit is akartok, akkor inkább a. Kanári szigetek.
2016. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Tavaly október végén voltunk Cipruson és nagyon jó idő volt, lehetett napozni és fürdőzni. Az éjszakai élet viszont már annyira nem aktív, mint nyáron. Az árak is elfogadhatóak.
2016. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Görögország Kréta! Ott még biztosan tudsz fürdeni októberben is. Árban belefér abba amit írtál, főleg októberben már elég szép helyre is tudtok menni ennyiből;
2016. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!