Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Októberbe hova érdemes Nászútr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Októberbe hova érdemes Nászútra menni (külföld)? SOS

Figyelt kérdés
Szeretnénk, barnulni,strandolni is ...Gyönyörű tenger,romantikus helyek,de aktív éjszakai életre is legyen lehetőség,hiszen fiatalok vagyunk ! Mno meg, ne legyen túl drága !
2016. jún. 20. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Ebben szerintem utazási irodáknál tudnának a legjobban segíteni. Mert én pl így sajnos fejből nem tudom, hogy hol lenne nem túl drága az általad igényelt kritériumokkal hely. Mert amúgy egyenlítő környékén lenne az, hogy tök mindegy mikor mész lehet strandolni és barnulni, szép tenger esetleg aktív éjszakai élet. De ezek nem két filléres helyek. Már az odautazás sem.
2016. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha személyesen foglaljuk le a hotelt akkor olcsóbban megússzúk mint utazási irodáknál.kb.300.000 v 400.000 közt jó lenne megúszni egy hétre.
2016. jún. 20. 11:19
 3/21 anonim ***** válasza:

Oktoberben max Europan kivulre, ha strandokni szeretnetek.

De kerdes hogy mi a nem tul draga?

A repjegy mindig az lesz, viszont helyben mar bizonyos helyeken olcsobban meglehet uszni a dolgokat.

Mauritiusra pl Becsbol vagy Nemetorszagbol viszonylag jo aron charterjaratokat is ki lehet fogni. Aztan helyben mar nem nehez jo aron szallast talalni, akar AI-vel is. Mi pl hosszu hetvegere 4+ csillagos szuper hotelben 2 fore + gyerek AI ellatassal, repjeggyel fizettunk osszesen 860 eurot. Igaz augusztusban, de oktober sem foszezon meg. Vizum nem kell, egeszsegugyi kockazat nincs, vedooltas sem kell. Oktoberben meg kifejezetten jo ido van.

Esetleg lehet valamelyik francia sziget (Reunion, Martinique, Guadeloupe, igaz Mayotte-ot nem ajanlom) de azok valamivel dragabbak, bar az EU reszei.

Thaifold, India (Goa) is romantikus tud lenni, itt ejszakai elet is van es nem draga, csak a repjegy.

Esetleg a Kanari szigetek, de itt amit sporolsz a repjegyen, azt elkoltod helyben...

2016. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akármelyik mediterrán ország okés,akkor már nincs akkora kánikula mint most és nincsenek is annyian,mint az oroszok.
2016. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Általában olcsóbb tényleg ha magadnak oldod meg a foglalástól kezdve végig. De ötlet keresésként nyugodtan be lehet menni egy irodához, mert ott általában elmondják a várost, felírod, hazamész, net elő, mehet a foglalás. Ráadásul összeghatárt megadva keresnek neked. Érdeklődni meg ingyen van.
2016. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Esetleg Tuneziat, Egyiptomot tudom elkepzelni oktober tajekan ennyibol, mert a torok meg az abban a vonalban levo mediterran videkek ugyan meg melegebbek mint nalunk de mar nem barnulos tengerben pancsolosan melegek.
2016. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gondolkoztunk Máltán,Cipruson,Olasz.(Capri) vagy Görög-Horvátország részein ,de nem tudtam ,hogy októberben hol lenne igazán kellemes.
2016. jún. 20. 11:35
 8/21 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb Görögország, az biztos. Tengerpart gyönyörű, jó éttermek, bárok, bulik, hangulat. Azt viszont nem tudom, hogy októberben milyen az idő.
2016. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is Gorogorszaggal jarnatok a legeslegjobban!!
2016. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekünk is nagyon tetszik a görög tenger s minden.Csak vajon időjárás szempontjából is megfelel-e ?!
2016. jún. 20. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!