Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után használhatom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után használhatom így a nevemet? Példa: Kiss (Hajdúné) Katalin A Kiss a lánykori nevem lenne!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
előző olyan nincs, hogy Hajdú Péterné Kiss Katalin ?
2010. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

A választ már megkaptad.

Én azonban azt nem értem, hogy egy férfi miért ragaszkodik ahhoz, hogy felvedd a nevét.

Én 35 évig viseltem a lánykori nevemet, és semmi kedvem nem volt felvenni a férjemét.

Ha ez lett volna a házasságkötés feltétele ma sem lennék férjnél. Hogy lehet megkövetelni ilyesmit? Mi lesz, ha nagyobb dolgokról kell dönteni? Nem lesz gyerek és pl. örökbe kell fogadi? Gondolom válás. Szép kilátások. Szerintem új férj kellene nem új név.

2010. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem követelés egy férj részéről, csak kérés, hogy a felesége a névvel is kifejezzze hogy hozzá tartozik. Aki ezt nem érti meg vagy követelésnek érzi, az inkább ne házasodjon.
2010. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
51%
Eredetileg én is úgy akartam, hogy nem változtatok a nevemen, de amikor a vőlegényem elmondta, hogy neki sokat jelentene, ha felvenném valamilyen módon a nevét, akkor nagyon meghatódtam, így én -né leszek, és egyre jobban tetszik a gondolat :)
2010. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én jövőre megyek férjhez, és sokat gondolkodtam, hogy mi legyen a névvel. Eredetileg is nagyon hosszú a nevem, összesen négy tagból áll: két tagból a vezetéknevem és egy helyett két keresztnevem van :D Nem szeretnék XY-né lenni, így én felveszem a leendőbelim vezetéknevét. :)
2010. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!