Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői frizurákat tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői frizurákat tudnátok linkelni az alábbiak szerint? (kicsit komplex kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval lapocka aljáig,hát középig érő kékesfekete hajam van. Kissé törött mivel 2 év óta nem mertem fodrászhoz menni,mert utolsó alkalommal rendesen elbántak a hajammal, lendületes bob hajat szerettem volna erre vágott extrém rövid bilifrizurát...

Megszenvedtem mire idáig eljutottam és nem szeretném hogy még egy fodrász júniusig elrontsa a hajam,mert akkor lesz az esküvőnk. A sérült részeket le kell vágni az világos. De szeretnék egy olyan fodrászt,aki nem csinálja velem azt kérésem ellenére (!) mint legutóbb.

És a lényeg különleges hajat szeretnék ami fekete hosszú hajból jól mutat és esetleg a későbbiek során is viselni tudom. Az összefont feltekercselt hajak nem az én világom. Legyen kicsit '60as évek stílusa,mint pl Priscilla Presley esküvői haja,de ne legyen nagyon merev,művies. A goth stílus sem áll távol,de persze nem az emos szörnyűségekre gondolok....

Tudom nem egyszerű de tudnátok linkelni hajakat a fentiek szerint? És esetleg jó,megbízható fodrász pest megyéből? Bocs ha hosszú volt.


2016. febr. 15. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg ilyenek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat,adtál jó inspirációkat! :)))

Ment a zöld is!

2016. febr. 15. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,te is nagyon jókat küldtél kedves utolsó,ment a kezecske,köszönöm! :)
2016. febr. 17. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!